Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Noored 11-st erinevast kultuurist jagavad infot Solarises

Kandideerimise tähtaeg: 03.07.2018 17:37

Tule ja osale Eesti Noorteportaali infopäeval „Time to Move“, kus on võimalik tutvuda erinevate riikide esindajatega ja neilt küsimusi küsida just rändeteemadel Euroopas. Olgu sul siis soov lihtsalt saada rohkem teadmisi mõne riigi kultuurist või soovid minna õppima, reisima, tööle või vabatahtlikuks.

Kõiki neid küsimusi saad esitada teisipäeval, 14. oktoobril ajavahemikus kl 15.00 – 19.00 ostukeskuses Solaris! Tule kohale ja veeda sisukas pärastlõuna Noorteportaali meeskonnaga. Kohapeal jagame mitmekülgset infot sinu võimaluste kohta tulevikuks, täiendavalt saad teha ka soodushinnaga Euroopa Noortekaardi.

Tutvustamisele tulevad riigid läbi noorte järgmistest riikidest: Soome, Leedu, Ungari, Tsehhi, Belgia, Hispaania, Saksamaa, Itaalia, Albaania, Brasiilia ja India. Nad kõik on hetkel Eestis elavad: kas siis ülikoolides õppimas (näiteks programmi Erasmus+ raames),  praktikal Leonardo da Vinci programmi vahendusel, tööl või pikaajalised vabatahtlikud.

Time to Move on Eesti Euroopa Liikumine MTÜ programmi EURODESK mobiilsuskampaania, mille eesmärk on tutvustada noortele erinevaid kultuure ja mobiilsusvõimalusi.

Tule ise kohale ja võta sõbrad ka kaasa!

Täpsem info:
Triin Veermäe
info@noorteportaal.ee
+372 6419 681