Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Noorteagentuur otsib Erasmus+: Euroopa Noored projektide hindajaid

Kandideerimise tähtaeg: 07.05.2018 11:44

Sihtasutus Archimedese noorteagentuur kuulutab välja täiendava konkursi ajaperioodiks 2018-2020 projektitaotluste ja aruannete hindajate leidmiseks noortevaldkonnas. Täiendaval konkursil ja varasemal konkursil edukaks osutunud kandidaatide hulgast kutsutakse vastavalt vajadusele eksperte projektitaotlusi ja aruandeid hindama.

Kandideerimistingimused:

  • omab põhjalikke teadmisi programmist Erasmus+: Euroopa Noored ja noorsootöö ning noortepoliitika põhialustest;
  • omab põhjalikke teadmisi õppimise olemusest ning eripäradest (rahvusvahelise); noorsootöö kontekstis ning rakendumisest noortevaldkonna projektides;
  • omab põhjalikke teadmisi projektijuhtimise põhialustest ning omab projektijuhtimise kogemust;
  • valdab väga hästi eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas, mis on hindamise töökeelteks;

Kasuks tulevad:

strateegilise planeerimise põhialuste tundmine, varasemad projektitaotluste hindamise kogemused, töökogemus noorte, hariduse ja/või vabatahtliku tegevuse valdkonnas.

Hindamiste korraldus

Hinnata tuleb iseseisvalt kaugtööna, kasutades internetis olevat spetsiaalset töökeskkonda. Enne hindamisprotsessi algust toimub hindajatele koolitus. Hindamine toimub kolm korda aastas (peamiselt perioodidel veebruar-märts, mai-juuni, oktoober-november). Hindajate töö on tasustatav ja töö maht kokkuleppeline. Lisaks kompenseeritakse võimalikud transpordikulud hindamisega seotud koolitustele ja koosolekutele.

Hindajaks kandideerimine

Kandideerimiseks palume esitada CV ning motivatsioonikiri (max 1 A4), kus on välja toodud, millised on teie varasemad kogemused noortevaldkonnas ning programmiga Erasmus+: Euroopa Noored ja millest lähtuvalt peate ennast (nende kogemuste põhjal) kompetentseks hindajaks. Palume dokumendid saata hiljemalt 07.05.2018: http://archimedes.ee/tegevus/dokumendi-saatmine/ Lisateave: Liisi Erlang-Selgal liisi.erlang-selgal@archimedes.ee / 6979238