Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Otsime osalejaid koolitusele „Visual Facilitation+“

Kandideerimise tähtaeg: 03.07.2018 17:24

Eesti UNESCO Noorte Ühendus otsib osalejaid rahvusvahelisele koolitusele „Visual Facilitation+“. Koolitus toimub 5. kuni 13. septembrini Eestis.

Kui sa töötad noortega ning tahad õppida kuidas kasutada visualiseerimise meetodeid ja vahendeid õppimise toetamiseks ja tõhustamiseks, siis see koolitus on sinu jaoks!

Täiendavat infot ja registreerimisvormi leiad „Visual Facilitation+“ koolituse infopakist. Koolitusele saab registreerida kuni 30. juulini. Vaata videot meie eelmise aasta visualiseerimise teemalisest koolitusest siin!

„Visual Facilitation+“ on juba kolmas koolitus, mis viiakse läbi Erasmus+ strateegilise koostöö projekti „Creative Learning Cookbook“ raames. SA Archimedes Noorteagentuuri rahastatud Erasmus+ KA2 Strateegilise koostöö projekti „Creative Learning Cookbook“ eesmärk on jutustamise (storytelling), loovkirjutamise (creative writing) ja visuaaliseerimise (visual facilitation) meetodite rakendamine ja arendamine töös noortega. Projektis osalevad kolm partnerit kolmest riigist: Estonian UNESCO Youth Association (Eesti), Room of Fulfilled Dreams (Läti) и Cooperativa Braccianti (Austria).

agenda 138
Esimene koolitus jutustamise teemal toimus Austrias mais; loovkirjutamise koolitus toimus Lätis juunis-juulis; viimane koolitus visualiseerimise teemal leiabki aset Eestis septembris. Pilte „Creative Learning Cookbook“ esimesest ja teisest koolitusest saab vaadata projekti lehel Facebookis.

Täiendavate küsimuste korral pöörduge Deniss Jeršovi poole: jershov@gmail.com.