Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Pakkumine noorsootöötajatele: osale rahvusvahelises migratsiooni teemalises projektis

Kandideerimise tähtaeg: 10.08.2016 23:59

Veel on kohti noorsootöötajatele ja õpetajatele suunatud rahvusvahelisse rändeteemalisse projekti “Activists against Xenocide”. Kandideerimise tähtaega on pikendatud 10. augustini!

Projekti viib läbi pika ajaloo ja ulatuslike kogemustega Saksa organisatsioon Kreisau-Initiative e.V.

“Activists against Xenocide” nimelises projektis saavad kokku noorsootöötajad ja noored Eestist, Taanist, Saksamaalt, Kreekast, Poolast ja Suur-Britanniast.

Projekt koosneb järgnevatet etappidest:

  1. Osalemine 7-päevasel noorsootöötajatele suunatud koolitusel Krzyzowas (Poolas), mis toimub 28. august – 3. september 2016
  2. Koolitusele järgnevalt projektis kaasalöömisest huvitatud nelja Eesti noore leidmine ja nendega koos talve jooksul väikese foto- ja videoprojekti läbiviimine
  3. Koos nelja noorega osalemine 7-päevasel noortekohtumisel Krzyzowas (Poolas), mis toimub 20.-25. märts 2017

Noorsootöötajatelt (18+) oodatakse huvi migratsiooni- ja pagulastemaatika vastu, väga head inglise keele taset ning soovi täiendada ennast rahvusvahelises seltskonnas, eesmärgiga osata käsitleda seda teemat noortega filmi ja fotograafia meetodi toel.

Osalustasu on 50€ ning see katab kõik majutuse ja toitlustusega seotud kulud projekti vältel. Osalejate transpordikulud Tallinnast Berliini ja tagasi kaetakse 275€ ulatuses. Berliinist Krzyzowasse (Poola) ja tagasi sõidu korraldab ja maksab korraldaja.

Lisainfot kandideerimise protsessi kohta saab siit.

Lisaküsimuste korral võib pöörduda kas otse korraldaja poole või kirjutades ingi@pagulasabi.ee või helistades 525 8702.