Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Tallinna noortenädal pakub mitmekesist programmi

Kandideerimise tähtaeg: 03.07.2018 17:33

Tallinna noortenädal toimub 8.-12. septembril Rotermanni kvartalis. Noortenädal pakub igas vanuses noortele innustavat tegevust. Programm lähtubki innustamise mõttest ning suunab noori ja noortega tegelevaid inimesi loovusele ning harjumuspärastest raamidest välja vaatama.

Ohtralt muusikat, filmi, kunsti ja palju muud.

Tallinna noortenädala maiuspaladeks on rikkalik muusika-, kunsti- ja filmiprogramm. Juba viiendat aastat järjest pakub noortenädalal laia filmivalikut Just Film. Kavas on viis suurepärast filmi, mis on vaatajatele tasuta.

Tallinna ja Harjumaa piirkondlik noortebändide konkurss kulmineerub sel sügisel just Tallinna noortenädalal, mil Rotermanni väljaku suurel laval tulevad esitlusele Harjumaa konkursil osalevad noortebändid. Kahel päeval, 8. ja 9. septembril, astuvad Rotermanni laval üles bändid, kel kõigil silme ees üks siht – Noortebänd 2014 tiitel. Lisaks sellele saab 10. septembril nautida juba varasemate aastate konkursidelt tuule tiibadesse saanud noortebändide muusikat.

9. ja 10. septembril on Rotermannis kunstihuvilistele noortele avatud loominguline Kunstikohvik. Kunstikohvikus toimub erinevaid meisterdamis-, maalimis- ja joonistustöötubasid, mida juhendavad Sally Stuudio Kunstikooli 4. astme õpilased. Kohvikus pakutakse meisterdamise kõrvale teed, kohvi, kooke ja saiakesi ning tasuda tuleb vaid kohvikus veedetud ajaga.

noortenädal

Noorte vaba aja mess “No Vaata”.

Tallinna noortenädal kulmineerub 10. septembril, mil toimub spordi- ja noorsooameti poolt korraldatav noorte vaba aja mess “No Vaata” ehk NOorte VAba Aeg Tallinnas. Esindatud on ligi 40 erinevat organisatsiooni. Teiste hulgas on kohal ka Euroopa Noored Eesti büroo. Lisaks huvikoolid, tantsustuudiod, tsirkusestuudio, improteater, muuseumid, spordiklubid jne. Suurel laval saab nautida põnevaid muusikalisi etteasteid ja tantsushow‘sid, lisaks saab kätt proovida meisterdamistöötubades, õppida tantsu, võitluskunste ning osa võtta põnevatest vestlusringidest.

“No Vaata” toob lavale suured staarid.

Päeva lõpetab tasuta “No Vaata” suurkontsert, kus esinevad Lenna, Marten Kuningas, Wilhelm, Rasmus Rändvee & Facelift Deer ning Artjom Savitski.

Tallinna noortenädala peakorraldajaks on Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.Tutvu täpsemalt programmiga – www.noortenadal.ee.

Allikas: Postimees