Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Ütle Euroopale, kuidas muuta noorte elu paremaks ja sõida Brüsselisse!

Kandideerimise tähtaeg: 03.07.2018 17:54

Kevad lõpuks kätte jõudnud ja see on teadupoolest tegude aeg! Kutsume kõiki noori ja noortega tegelevaid inimesi osalema portaali My Europe Tomorrow mõttetalgutel! Portaalis on avatud diskussioon noorte tööhõive teemal ning ootame sinna lisaks ka just SINU arvamust.

picPortaalis on aruteluks avatud kolm teemat:
1. Kuidas suurendada noorte võimalusi tööturul?
2. Millised ettevõtlikud ideed muudavad Euroopa targemaks ja kaasavamaks?
3. Minu esimene töökoht – noorte ja tööandjate ootused versus reaalsus

Kaasamõtlemiseks kogu sõbrad kokku ja võtke koos ühendust endale lähima noortekeskusega. Osalema on oodatud ka koolid, noorteorganisatsioonid ja igas muus vormis kogukondlikud ühendused, kellele noored korda lähevad! Osalemiseks tuleb enda mõttetalgute grupp registreerida My Europe Tomorrow portaalis ning esitada konkreetsed ettepanekud küsimuste alateema foorumis.

Kõikide osalejate seast valitakse välja üks noortegrupp, kelle esindajal on võimalus Eesti ideid tutvustada 30. aprillil toimuval projekti lõppkonverentsil Brüsselis! Et loosimises osaleda, laadige enda mõtted portaali üles hiljemalt 17. aprillil kl 14.00.

My Europe Tomorrow on Euroopa Majandus- ja Sotsiaalkomitee algatus, mille eesmärgiks on muuta kohaliku kogukonna hääl Euroopas nähtavaks. Mõttetalgud toimuvad koostöös Eesti ANK võrgustiku, Rajaleidja keskuste, Tallinna Ülikooli Pedagoogilise Seminari, Eesti Noorteühenduste Liidu ja Euroopa Noored Eesti bürooga. Portaali Eesti sisendi kogumist koordineerib MTÜ EgoMind.

Lisainfo:
Hannes Sildnik
MTÜ EgoMind
tel: 56111931
e-post: hannes@egomind.eu