Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Võta enda organisatsiooni üheks päevaks välisvabatahtlik

Kandideerimise tähtaeg: 03.07.2018 17:37

Kas sa oled kunagi mõelnud kaasata oma organisatsiooni töösse välisvabatahtlikku? Või kas sa tahaksid ühe päeva jooksul katsetada, millist lisandväärtust võiks Euroopa vabatahtlik teenistus sinu organisatsiooni tuua? Kui jah, siis on see pakkumine just sulle.

Mis toimub?
Euroopa Noored Eesti büroo koostöös Eesti Külaliikumisega Kodukant korraldavad „Ühisnädala“ raames ürituse, mis võimaldab organisatsioonidel ühe päeva jooksul proovida, mis tunne on kaasata välisvabatahtlikku oma tegemistesse. Aktsiooni eesmärk on avardada organisatsioonide teadlikkust välisvabatahtlike kaasamise võimalustest ja väärtusest Euroopa vabatahtliku teenistuse (EVT) raames.

26. novembril viivad parasjagu Eestis viibivad Euroopa vabatahtliku teenistuse vabatahtlikud välja valitud organisatsioonides 4-5 tunni vältel ellu erinevaid tegevusi (töötoad, oma kultuuri tutvustamine jms) ja/või on abiks organisatsiooni igapäevatöös. See, mida vabatahtlik sel päeval teie organisatsioonis teeb, sõltub nii teie endi huvidest ja vajadustest kui ka konkreetse vabatahtliku oskustest ja teadmistest.

Lisaks toimub osalevate organisatsioonide esindajatele 28. novembril ühine arutelu, kus analüüsitakse saadud kogemust ning tutvutakse täpsemalt Euroopa Vabatahtliku Teenistuse (EVT) võimalustega. Räägime ka sellest, kuidas Erasmus+ programmist toetust taotleda, et  enda organisatsiooni välisvabatahtlik võtta.

Loe täpsemalt Euroopa vabatahtlikust teenistuse kohta ja tutvu EVT-st osa võtnud vabatahtlike ja organisatsioonide muljetega.

Kui sul tärkas huvi, võta meiega julgelt ühendust. Pane sooviavaldusse kirja, miks tahad välisvabatahtlikku oma organisatsiooni võtta ning millistesse konkreetsetesse tegevustesse tahaksid teda sel päeval kaasata.

Lisainfo ja kandideerimine: Inga Malva, inga.malva@archimedes.ee, 6268971
Tähtaeg: 12.11.2014

Vaata ka teisi ühisnädala aktsioone ja osale:
banner2

Darja Djatsenko