Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Siin Hoolime: tunnusta kohti, kus sul on hea olla, ja võida auhindu!

6. novembril alustasime kampaaniaga #SiinHoolime, mille eesmärk on märgata ja tunnustada neid toredaid kohti ja asutusi, kus noored tunnevad end hästi ja turvaliselt. Noorteagentuuris usume, et igal noorel peaks olema koht, kus nad saavad olla nemad ise. Koht, kus nad saavad tegeleda endale huvi pakkuvate tegevustega või lihtsalt olla, kui nad vajavad tuge. 

Kampaania raames valmis viis toredat videolugu viie Eestis elava noorega. Neil kõigil on oma lugu ja oma koht, mis just neile on kõige südamelähedasem. Kes on need noored, millised on nende lemmikud kohad ning mida tähendab nende meelest hoolivus?

Hanna Grete:

Tallinnast pärit Hanna kirg on muusika, ta on mänginud flööti juba 10 aastat, kuid suudab lisaks sellele üllatada ka enda loodud vahvate lauludega. Tema salanipp ebamugavates olukordades on kuulata muusikat ja kindlasti on abiks ka julgus minna inimestega esimesena suhtlema.

Daniil:

Peamiselt vene keelt kõnelev Daniil armastab BMX-trikirattaga sõitmist. Tema jaoks on kõige turvalisem ja mõnusam koht kodu, kuid samaväärselt tähtis on ka Baltikumi suurim elamusspordikeskus Spot of Tallinn, kus ta saab koguneda sõpradega, kel on sarnased huvid ja hobid.

Niharlsan:

Sri Lankast pärit Niharlsan kolis Eestisse 9 aastat tagasi, kui tema kodumaal toimus kodusõda. Tema lemmiktegevusteks on jalgrattaga sõitmine, jõusaalis käimine, arvutimängude mängimine ja sõpradega koos olemine. Noormees peab suhtlemist ja uute tutvuste otsimist äärmiselt vajalikuks, et end hästi tunda.

Jegor:

Elujõulise ja humoorika Jegori kirgedeks on filmimine, monteerimine ja tantsimine. Ta on suutnud need kolm kokku viia tehes viipekeelde tõlgitud tantsu täis muusikavideoid ning lühifilme. Ta tunneb end hästi enda kodus, koolis ning meile tõi eraldi välja ka Loomelinnakus asuva restorani Lendav Taldrik.

Grete:

Meeletult aktiivne Grete on inspiratsiooniks paljudele – ta tantsib, jookseb, kirjutab projekte, aitab Tartu Noorsootöö Keskuses üritusi läbi viia ja juhib Filter Maha podcasti. Tema jaoks ongi tähtis olla aktiivne ja inimeste keskel, et üksindustunnet eemal hoida. Tema jaoks on Lille Noortekeskus üks nendest kohtadest, kus ta tunneb, et temast hoolitakse.

 

Lisaks nendele toredatele videolugudele valmis Mick Pedaja sulest inspireeriv kampaania tunnuslugu “Tulehääl”, mis kõlas taustal ka kõigis viies videos. Täispikkuses lugu on kuulatav Soundcloudis ning vabalt allalaaditav siit.

 

Kui sa soovid tunnustada kohti, kus sul on hea olla, ja selle eest võita auhindu, siis külasta kampaania veebilehte SiinHoolime.ee ning täida ära lühike ankeet 19. novembriks. Auhindadeks on Airpods Pro kõrvaklapid, Beats kõrvaklapid, Polaroid kaamera ja Rahva Raamatu 30€ kinkekaardid. Täname!

 

Lisaks oleme pannud kokku hulga mõtlema panevaid küsimusi tublidele noorsootöötajatele, nendega saab tutvuda siit. 🙂