Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Vabatahtlike lood Eesti koolides 11.-15. aprillil

vabatahtlike lood koolidesSA Archimedes Noorteagentuur pakub koolidele võimalust rikastada klassitundi vabatahtlike lugudega Eestist ja võõrsilt. Koole külastavad tandemitena Eestis tegutsevad välisriikide vabatahtlikud ning need Eesti noored, kes on käinud vabatahtlikuna mõnes välisriigis.

Miks üldse vabatahtlikku tööd teha ja mida see noorele annab? Millega peaks arvestama, kui satud esmakordselt pikemalt teise kultuuriruumi? Mis üllatab teisest riigist tulijat Eesti elu juures? Kõigest sellest räägivad vabatahtlikud oma kogemuste põhjal. Lisaks on õpilastel võimalik lähemat tutvust teha vähemalt kahe välisriigi kultuuriga.

Kogemuste jagamine toimub inglise keeles. Üritus on suunatud 11.-12. klassidele. 

Huvi korral palun registreerige oma kool kuni 22. märtsini siin ja märgi kindlasti ära, mis päeval ja kellaajal teile sobib vabatahtlikke vastu võtta. Kõikide huvilistega võtame ühendust hiljemalt 28. märtsil ja viime teid kontakti vabatahtlikega, kes teie kooli oma kogemusi jagama tulevad.

Koolide külastamine toimub Euroopa vabatahtliku teenistuse 20 sünnipäeva raames. Tänaseks on vabatahtliku teenistusega Eestis käinud rohkem kui 1000 välisriikide noort ja ligikaudu sama palju Eesti noori on olnud abiks teistes riikides.