Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Osale projektis

Siit leiad infot erinevate rahvusvaheliste projektide, kohalike ja väliskoolituste ning vabatahtliku töö võimaluste kohta Eestis, Euroopa Liidus ja kaugemalgi. Samuti jagame siin üle-Euroopalisi konkursipakkumisi ning vahendame Erasmus+ ja Noortekohtumiste partnerotsinguid. Selleks, et oma pakkumist meie kodulehele postitada, täida vorm ning sinu postitus ilmub siin pärast seda, kui meie selle omalt pool kinnitame.

 

Sisu Moodul

Siit leiad erinevaid Eurodeski pakutavaid võimalusi.

Avatud pakkumised

 

Projekti sisu Toimumise aeg Toimumise koht Kandideerimise tähtaeg Lisainfo
MTÜ Continuous Action otsib 2 vabatahtlikku projekti “Unified Actions”, mis toimub Castelo de Vide’s, Portugalis.
Vabatahtlikud töötavad Castelo de Vide 3 muuseumi renoveerimis- ja sisustustöödega koostöös kohaliku linnavalitsusega. Vabatahtlikke võtab vastu samas piirkonnas rahvusvahelist koostööd edendav Proposito Indaviel.
01.02.2021-04.12.2021 (10 kuud) Castelo de Vide, Portugal esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 20.01.2021 Lisainfo ja sooviavalduse leiad MTÜ Continuous Action kodulehelt
MTÜ Continuous Action otsib 2 vabatahtlikku pikaajalisse “Unified Actions” projekti, mis toimub Lissabonis, Portugalis. Vabatahtlikud töötavad SPIN Association juures rahvusvaheliste ja kohalike projektide koordineerimisega. Lisaks vabatahtlikele Eestist, on samal ajal projektis 2 vabatahtlikku Poolast. 01.03.2021-31.12.2021 (10 kuud) Lissabon, Portugal esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 31.01.2021 Lisainfo ja sooviavalduse leiad MTÜ Continuous Action kodulehelt ja SPIN Association kodulehelt.
MTÜ Continuous Action otsib 1 vabatahtlikku pikaajalisse projekti “Unified Actions” Ferrolis, Hispaanias. Vastuvõttev organisatsioon Xeracion tegeleb peamiselt erinevate kohalike projektide korraldamisega, mis mh hõlmavad erinevad noortele suunatud tegevusi – kunstitöötoad, keeleõpe, sotsiaalmeedia haldus. 01.02.2021-03.01.2022 (11 kuud) Ferrol, Hispaania esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 20.01.2021 Lisainfo ja sooviavalduse leiad MTÜ Continuous Action kodulehelt
Pärnu HUUB: Noorte- ja Innovatsioonikeskus ootab enda meeskonda uut vabatahtlikku. Pärnu HUUB on noorte kogukond ja kohaliku elu edendaja, mis korraldab Pärnus mitmeid kohalikke sündmusi, alustades filmitöötubadest ja lõpetades erinevate häkatonide ja inspiratsoonipäevadega. Keskuse põhiliseks sihtrühmaks on kohalikud noored vanuses 15-26. alates jaanuarist 2021 (kuni 2-kuud) Pärnu, Eesti esimesel võimalusel Lisainfo siseriikliku teenistuse kohta on leitav MTÜ Continuous Action kodulehelt.