Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Taotlemine

Viime ellu Euroopa Liidu noorsootöö- ja noorteprogramme Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpus, pakkudes arengu- ja rahvusvahelise koostöö võimalusi nii noortele, noorsootöötajatele kui ka noortepoliitika kujundajatele, juhime tähelepanu positiivsetele väärtustele nagu mitmekesisus, avatus, austus, hoolivus ja sõbralikkus ning aitame kaasa nende väärtuste mõistmisele ja levitamisele Eesti noorte seas ja ühiskonnas.

Esita taotlus Erasmus+ taotluskeskkonnas. Enne täitma asumist tutvu kindlasti projekti tingimuste, rahastusreeglite ja hindamiskriteeriumitega. Lisaks vii end kurssi sellega, mis teeb ühest projektist kvaliteetse ja mõjusa projekti.

Erasmus+ programmi eesmärk on toetada noorte enesearengut, parandada rahvusvahelise noorsootöö kvaliteeti ja aidata kaasa noortepoliitika arengule. Programmis saavad osaleda 13–30-aastased noored.

 

Euroopa Solidaarsuskorpuse eesmärk on ühiskonna probleemide märkamine ja lahendamine solidaarsusprojektide ja vabatahtliku töö kaudu. Osaleda saavad 18–30-aastased noored.

 

DiscoverEU on Erasmus+ programmi tegevus, mis annab 18-aastastele Euroopa noortele võimaluse rongiga reisides Euroopat avastada. Selle käigus õpitakse tundma erinevaid kultuure, saadakse uusi tutvusi ning harjutatakse võõrkeeli.