Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Otsime Eurodesk võrgustiku kohtumisele nõustamisoskuste koolitajat!

Kuulutame välja hanke Eurodesk võrgustiku kohtumise esimese päeva koolitaja leidmiseks. Koolitus toimub 21. märtsil Eurodesk partneritele Viljandimaal.

Eurodesk võrgustiku ja nende partnerite kohta loe täpsemalt siit. Mõned Eurodesk partnerid on pardal esimest aastat, mõni aga juba viiendat. Võrgustiku fookuseks on info jagamine noortele ja noorsootöötajatele erinevate EL programmide kohta (fookuses Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpus) ning noorte nõustamine ja jõustamine.

Koolituspäeva orienteeruv tegevuskava

21. märts
14.00-14.30 tervituskohvipaus
14.30-16.00 koolitus
16.00-16.30 Kohvipaus
16.30-18.30 koolitus
19.00-20.00 Õhtusöök
20.00-… Saun, õhtused tegevused.

Ootused koolitusele

Koolitusel peaks käsitlema nõustamise põhitõdesid nii grupis kui individuaalsel tasandil, sh ka üldise karjäärikujundamise kontekstis. Kuna partnerid töötavad õpirännete kontekstis (Erasmus+ haridus-ja noorteprogrammid, Euroopa Solidaarsuskorpuse vabatahtlik teenistus ja kohalikud projektid ning muud programmid noortele), siis sooviks seda temaatikat juba koolituse käigus puudutada.

Koolitus on nn avapauk poole aastasele protsessile, kus võrgustikuliikmed omandavad oskused, et võtta käsitlusele õpirände kompetentsikaardid (LISAINFO SIIN).  Koolitusgrupi startpunkt on väga erinev ning hetkel oleme kogu protsessi alustamiseks kaardistamas liikmete teadmiseid, oskuseid ning vajadusi nõustamise kompetentsi hetkeolukorra kirjeldamiseks. Võrgustikus on väga erinevaid liikmeid: neid, kes on nõustamist õppinud ülikoolis, koolitustel, samas ka neid, kes pakuvad noortele jõustamist kogemuse baasil. On neid, kellel on noorsootöötaja kutse, kuid ka neid, kellel seda ei ole.
Palun saata hankes osalemiseks järgmised andmed:

  • Koolitaja CV
  • Koolituse maksumus
  • Orienteeruv kirjeldus koolituspäeva ülesehitamiseks tuginedes ette antud ajakavale (annan märku, et koolitus on iseenesest kahepäevane, st 22. märtsil keskendume Eurodesk võrgustiku enda võimalustele).
  • Palun edastada andmed hiljemalt 13. märtsi lõunaks (13.00) laura.kiviselg@harno.ee. 

Muidugi oleme valmis hanke võitjaga enne koolituspäeva kohtuma ning täpsema sisu paika panema. Lisainfo saamiseks pöördu Laura poole.

Laura Kiviselg
Eurodesk Eesti koordinaator / Eurodesk Estonia coordinator
Tel: +372 56935658
E-post: laura.kiviselg@harno.ee