Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Tule tähista meiega Euroopa noorte nädalat ja hüppa Euroopa rongile!

20. aprillil ootame noori (vanuses 13-30) ühinema ühepäevase üritusega Valgas, kus kohtume meie armsate Läti sõpradega, et arutada üheskoos Euroopa tuleviku, osaluse, demokraatia ning noorte võimaluste üle. See on suurepärane võimalus tutvuda uute inimestega, jagada mõtteid ning saada inspiratsiooni!
Üritus toimub Valgas ning kohale saabumiseks on võimalik kasutada rongi, mis jõuab sihtkohta 11.21 ja lahkub 17.51. Kõik noored, kes soovivad meiega liituda ja kes jäävad rongi teele Tallinnast Valgasse, on teretulnud liituma. Lisaks on võimalik saabuda ka bussiga, kui see teile paremini sobib.

Üritusel toimuvad mitmed huvitavad töötoad, kus Eesti ja Läti noored saavad koos osaleda ning arutleda oluliste teemade üle. See on suurepärane võimalus mitte ainult õppida midagi uut, vaid ka leida uusi sõpru ning luua tugevaid sidemeid teiste Euroopa noortega.

Orienteeruv ajakava: 

11.21 Saabumine Valgasse

12.00 Kohtume Läti noortega ning toimuvad ühistegevused

13.00 Lõuna

14.00 Töötoad, saad ise valida, millises osaleda soovid:

  • Erasmus+ ja selle programmi võimalused
  • Euroopa Solidaarsuskorpus ja selle programmi võimalused
  • Töötuba Euroopa Parlamendi valimiste teemal
  • Nimekiri veel täieneb

16.15 Ühisürituse lõpp ning Eesti noorte ühistegevused

17.51 Rong tagasi Tartu/Tallinn suunas

Üritus on osa Euroopa noorte nädalast ning osalemine on täiesti tasuta. Ärge jätke kasutamata võimalust olla osa sellest inspireerivast päevast!

Kui soovite rohkem teavet või soovite üritusega liituda, võtke julgelt ühendust Laura Kiviselgiga (laura.kiviselg@harno.ee) ning registreerige end SIIN hiljemalt 12.04. Ole tähelepanelik! Kui oled piirkonnast, kus transpordiühendus Valgaga liialt hea ei ole, siis on sul võimalus saabuda ka näiteks bussiga Valgasse. Samas, kui õigeaegselt transport Valgasse ei jõua või õhtul enam koju tagasi ei saa, siis on võimalus ka majutust küsida. Ole palun detailides täpne, nii on lihtsam kohtumist planeerida 🙂