Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Veebiseminar: Õppimise toetamine projektis ja Noortepass

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuur kutsub oma Erasmus+ projektitegijaid ja projektikirjutajaid veebiseminarile 18. juunil 2024 kell 12-13.30. Registreerimine on avatud kuni 16. juunini.

Oleme märganud, et tihti hakatakse õppimise mõtestamisega tegelema projekti lõpus kuid tegelikult peaks see toimuma juba algfaasis ning kulgema läbi kogu projektitsükli. Samuti mõistame, et õppimise analüüsimine, tunnustamine ja õpitu rakendamise aspektid on keerulised mõista ja käsitleda. Hea uudis on aga see, et kogu protsess ei pea raske olema!

Seminaril käsitleme:

  1. kuidas planeerida ja juhtida õppimise teekonda projektis, et see ei oleks juhuslik
  2. kuidas seda plaani õpirändes/noortevahetuses osalejatega ellu viia

NB! Seminari õnnestumiseks palun kõigil registreerijatel vastata allolevatele küsimustele, et saaksin teha ettevalmistusi vastavalt teie vajadustele ja kogemustele. Saan kohandada seminari vastavalt osalejate ootustele kui need on kirja pandud 🙂

Osalema on oodatud kõik need, kes tegelevad projektide elluviimisega (projektijuhid, noortevahetuse grupiliidrid, fassilitaatorid, noorsootöötajad jne). Sobib nii neile, kes on varasemalt projekte ellu viinud ja soovivad oma tegevusplaani täiendada kui ka neile, kes alles sisenevad projektimaailma.

Registreerimine: SIIN

Koordinaator ja seminari läbiviija
Maarja Tamm
maarja.tamm@harno.ee