Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Ettevalmistav kohtumine

Enne õpirände projekti on teil võimalus korraldada oma partneritega ettevalmistav kohtumine (Preparatory Visit). Seda me soovitame soojalt, kuna kogemus näitab, et sellest on ühe hea projekti korraldamisel palju abi.

Ettevalmistav kohtumine leiab aset selles riigis, kus toimub projekti põhitegevus. Ettevalmistav kohtumine on tavaliselt lühike, kuid selle kestus ei ole määratletud. Ettevalmistavast kohtumisest võivad osa võtta järgmise profiiliga osalejad: grupiliider, põhitegevusest osavõttev noor, fasilitaator.  Rahastus katab ainult ühe organisatsiooni või noortegrupi esindaja osalust. Vastuvõtva organisatsiooni või noortegrupi esindaja osalusele ei ole rahastust ette nähtud.

Mõelge juba enne hästi läbi, mida tahate partneritega enne noortevahetust silmast silma läbi rääkida (tegevusprogramm, meetodid, vastutus, rahastuse küsimused jne), milliste kohtadega eelnevalt tutvuda (näiteks majutus- ja tegevuskohaga) jne. Kasutage võimalust tutvuda ka vastuvõtva grupiga.

Ettevalmistava kohtumise kulud: toetus on ühikuhinna põhine (575 eur osaleja kohta). Toetus kehtib ainult ühele partnerorganisatsiooni/ noortegrupi esindajale. Toetus ei kehti vastuvõtva organisatsiooni/ noortegrupi esindajale.