Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Astu Noorsootöötajate Digilaborisse ja õpi nutika(l)t noorsootööd!

Kandideerimise tähtaeg: 13.09.2016 23:59

Kas sul on soov uurida, mis digimaailmas täna toimub ja kuidas see endaEL_Sotsiaalfond_horisontaalne jaoks nutikalt tööle panna?Kuidas olla julge digirakenduste katsetaja isegi siis, kui ise veel kõike ei oska?

Uue meedia ja interneti võimalused on pöörased ja muutuvad igal sekundil. Kuidas olla toimuvaga kursis, orienteeruda selles, mis tegelikult kasulik ning osata seda oma töös ja noorsootöö väljakutsetes ära kasutada? Kuidas noorte kiindumust nutiseadmetesse noorsootöö heaks tööle panna? Seda tahame koos teiega ja Eesti ägedate digitegijatega koos uurida!

Just sinu jaoks on avatud registreerumine 2- päevasesse Noorsootöötajate Digilaborisse! See on uudishimulike noorsootöötajate hands-on koosõppimise, jagamise ja katsetamise ruum. Käärime koos käised üles!

Mida Noorsootöötajate Digilaboris teeme?

  • avardame oma arusaama digimaailma võimalustest ja piirangutest;
  • kaardistame noorsootöö vajadusi nooreni jõudmisel, töös noorega ja noorsootöötaja töö lihtsamaks muutmisel ning uurime, kuidas digilahendused saaksid abiks olla;
  • katsetame erinevaid digiplatvorme ja rakendusi ning proovime neid noorsootöö kontekstis.

Digilabor on avatud 27.-28. septembril Tallinnas. Labori märksõnad on: orienteerume kirjus digimaailmas, noorsootöö vajaduste kaardistamine, sotsiaalmeedia tegelikud võimalused nooreni jõudmisel, sh näpunäited edukaks sotsiaalmeedia turunduseks ja virtuaalkogukondade loomiseks, erinevate digiplatvormide katsetamine, ettepanekud nutika noorsootöö kujundamiseks Eestis.

Laborit juhendavad Piret Jeedas (protsessijuht ja õpidisainer) ja Diana Tamm (sotsiaalne ettevõtja ja disainihuviline). Külla tulevad Martin Sookael  (start-up ettevõtja, Community Tools 2.0 kaasasutaja, Wizard.Finance CEO), Oliver Heinsalu (TLÜ Haridusinnovatsiooni Keskuse haridustehnoloog, haridusuuenduste videomaterjalide looja) jt.

Keda digilaborisse ootame? Digilabor on avatud noorsootöötajatele, kellel on juba eelnevad kogemused uue meedia ja tehnoloogia võimaluste kasutamisest oma töös. Samuti Sina, kellel on suur uudishimu digimaailma vastu, ent pole osanud veel konkreetseid samme astuda. Oluline on Sinu

  • uuenduslik ja avatud meelelaad;
  • valmisolek jagada oma kogemusi ja õppida teistelt;
  • valmisolek katsetada digivõimalusi hiljem reaalses töös.

Kandideerimiseks täida ankeet hiljemalt 13. septembriks.

Küsimuste korral võta julgesti ühendust Marko Vene, marko.vene@archimede.ee, +3726979221.  
Katsetamiseni!

Koolitused viiakse läbi Euroopa Sotsiaalfondi perioodi 2014-2020 tegevuse „Noorsootöötajate koolituste arendamine“ tegevuskava raames.