Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Competences for ALL – (28. september – 4. oktoober Ungaris)

Kuidas tunnustada ja toetada vähemate võimalustega noorte olemasolevaid oskusi? Kuidas kaasata vähemate võimalustega noori erinevatesse tegevustesse ning kuidas julgustada neid õppima?

Neile küsimustele aitab vastuseid leida koolitus Competences for ALL, mis toimub sellel aastal 28.september – 4.oktoober Ungaris.

Koolituse eesmärgiks on tõsta osalejate teadmisi mitteformaalse õppimise protsessist ja vähemate võimalustega noorte oskuste hindamisest ning tunnustamisest. Koolitusel tutvustakse erinevaid meetodeid ja lähenemisi noorte tunnustamiseks ning vahetatakse häid praktikaid, mis on aidanud parandada noorte võimalusi tööturul hakkamasaamisel.

Koolituse sihtgrupp: noorsootöötajad, noortejuhid, sotsiaaltöötajad jt, kes töötavad vähemate võimalustega noortega ja on motiveeritud viima ellu projekte, mis kaasavad vähemate võimalustega noori. Koolitusel osalejad peavad olema vähemalt 18.aastased ja võimelised suhtlema inglise keeles.

Kandideerimise tähtaeg: 11.august 2014

Kandideerimisvorm koos täiendava infoga koolituse kohta SALTO kodulehel.

*Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana.
Pange tähele, kui taotlus on valmis („Save your application“), siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“). Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. Vastasel juhul ei ole teie taotlus esitatud ja korraldajad seda ei näe.

Osalustasu: 51 €. Toitlustuse, majutuse ja kohtumisega kaasnevad kulutused katab koolituse korraldaja. Rahvusvahelised reisikulud sh kindlustuse kannab Euroopa Noored Eesti büroo. Samuti tegeleb koolitusele valituks osutunud inimeste reisikorraldustega Eesti büroo.

Küsimuste korral võtke ühendust Marko Venega aadressil marko.vene@archimedes.ee või helistage telefonil 69 79 221.