Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Koolitus DIG-IT up! ehk kuidas kasutada nutivahendeid noorsootöös

Kandideerimise tähtaeg: 15.02.2017 23:59

Noored kasutavad üha enam erinevaid tehnoloogilisi seadmeid vaadates videoid, kuulates muusikat ja olles pidevalt ühenduses oma sõpruskonnaga. Kõrvalt vaadates on seda raske mõista ja tekib hirm, et noored kaotavad kontakti „päris“ maailmaga. Kas me täiskasvanute ja noorsootöötajatena oleme piisavalt avatud noorte hinnatud ja kasutatud digitaalsete vahenditega tutvumiseks ja loovate lahenduste leidmiseks, et neid oma töösse integreerida?

DIG-IT up! koolitusel:

  • Loome lähedased suhted selliste rakenduste ja digitaalsete vahenditega nagu #, QR-kood, Instagram, Pinterest, Twitter, FB, Geocashing, Lipdub ja Whatsapp;
  • Õpime, kuidas kasutada erinevaid õppimise ruume, et luua toetav õpikeskkond;
  • Avame meeled uue tehnoloogia ja Interneti võimaluste kasutamisele, mis toetavad veelgi paremat koostööd noortega;
  • Toome kokku erineva taustaga inimesed, et jagada kogemusi ja arendada loovaid digitaalseid meetodeid noorsootööks.

Sihtgrupp:

Koolitusele on oodatud kõik noortejuhid, noorsootöötajd ja noorte koolitajad, kes soovivad arendada oma valmisolekuid ja võimeid kasutada digitaalseid vahendeid ja sotsiaalmeediat töös noortega. Muretseda ei ole vaja oma eelnevate kogemuste pärast – oled sobiv kandidaat, kui kasutad juba mitmeid eeltoodud vahendeid ja rakendusi ning ka siis, kui oled neist vaid kuulnud. Oluline on osata inglise keelt, osaleda aruteludes ning olla kohal kogu koolituse vältel. Koolituse töökeel: inglise keel

Koolitus toimub 20. –25. märtsil 2017 Itaalias

Kandideerimise tähtaeg: 15.02.2017

Põhjalik inglise keelne lisainfo (sh konverentsi päevakava) ja kandideerimisvorm on leitavad SALTO kodulehelt.

* Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et taotluse esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina.

Osalustasu: 51 €, mis tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja sündmusega kaasnevad kulutused katavad korraldajad. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab ja reisikorraldused teeb SA Archimedese noorteagentuur (SANA) programmi Erasmus+: Euroopa Noored koolitus- ja koostöökava raames. Kui osalemistasu suurus peaks olema ainus põhjus mitte kandideerida, siis palume sellest teada anda, ehk leiame siiski võimaluse.

Küsimuste korral võtke ühendust Marko Venega aadressil marko.vene@archimedes.ee või                    helistage 69 79 221.