Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Erasmus+ tegijate kokkutulek

Kandideerimise tähtaeg: 31.10.2016 23:59

piltSA Archimedes Noorteagentuur ootab kõiki Erasmus+ projektide elluviijaid kokkutulekule 18. novembril 2016 Tallinnas! Kokkutulek algab ühise lõunasöögiga kell 12.00 ja lõpeb kell 20.00.

Pooleldi koolituslik ja pooleldi meelelahutuslik päev on mõeldud selleks, et koos teiste aktiivsete projektitegijatega korraks aeg maha võtta ning analüüsida ja jagada oma kogemusi mõnusas atmosfääris. Heade ja halbade praktikate jagamise kaudu õpime üksteise vigadest ja edulugudest ning loome kontakte teiste aktiivsete tegijatega.

Kokkutulek koosneb kolmest osast:

  • koolituslik osa, mille raames keskendume teemadele nagu noorte kaasamine ja toetamine projektis, toimiv partnerlus ja projekti tulemuste levitamine, tutvumine erinevate projektitüüpidega (KA1, KA2, KA3),
  • kogemuste jagamise osa, mille fookuses on peamised ohukohad projekti ettevalmistamisel ja elluviimisel ning viisid, kuidas nendega toime tulla.
  • meelelahutuslik osa ja ühise pinna loomine tulevasteks koostööprojektideks.

Teame, et Eõhtuprogrammrasmus+ tegijate seas on väga palju talendikaid noori ja seetõttu anname osalejatele võimaluse õhtuse programmi sisustamiseks: kõigil on võimalik üles astuda oma kavaga (muusika, tants, teater vms) või tutvustada mõnda erilist meetodit, mida saab järgmistes Erasmus+ projektides kasutada. Oma soovist saad meile teada anda registreerimisvormis.

Pärast programmi ametliku osa lõppu kell 20.00 on võimalik vabas õhkkonnas jätkata sotsialiseerumist omal kulul. Õhtused järeltegevused lepime huvilistega kokku kohapeal.

Kokkutulekul osalemiseks registreeri end hiljemalt 31. oktoobril 2016. Lisainfot võid küsida Karin Öövelilt karin.oovel@archimedes.ee või telefonil 6979231.

Kohtumiseni novembris!el_sotsiaalfond_vertikaalne

Kokkutulek viiakse läbi Struktuurifondide perioodi 2014-2020 tegevuse „Noorsootöötajate koolituste
arendamine“ tegevuskava raames.