Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Graafiline visualiseerimise meistriklass Iirimaal

Kandideerimise tähtaeg: 29.09.2017 23:59

Novembri lõpus toimuv graafilise visualiseerimise meistriklass ootab Sind, kui oled aktiivselt noortevaldkonnas tegutsev koolitaja!

Meistriklassis keskendutakse:

  • Osalejate praktiliste oskuste arendamisele (sümbolite, värvide, tähtede, kujundite kasutamine ja loomine oma visuaalse keele välja töötamiseks);
  • Graafilise visualiseerimise kaudu tähenduste ja märkide loomisele;
  • Teadlikkuse tõstmisele disainist ja selle loomisest kui innovatiivsest meetodist;
  • Osalejate toetamisele ja hea õpikeskkonna loomisele (European Training Strategy kontekstis).

Lisainfo inglise keeles.

Koolitus toimub 21.-24. novembril 2017 Iirimaal, Dublinis. Kandideerimine SALTO kodulehel kuni 29. septembrini. Korraldajad teavitavad konkursi tulemustest hiljemalt 9. oktoobril.

Juhime Teie tähelepanu, et kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajaks. Oluline on veenduda, et kandideerimistaotlus saab mitte ainult salvestatud, vaid ka esitatud (vajalik on täiendav kinnitamine).

Osalemistingimused

  • Osalustasu: 51 eurot, mis tasutakse SA Archimedese noorteagentuurile (SANA). Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulud katab Iirimaa Erasmus+: Euroopa Noored agentuur.
  • Reisikorralduse eest vastutab osaleja. Vajalik on eelnev kooskõlastamine SANA esindajaga, piletite soetamine iseseisvalt pole lubatud.
  • Kui osutute valituks, sõlmib SANA osalejaga lepingu, mille alusel hüvitatakse optimaalsed rahvusvahelised reisikulud koolituse toimumispaika ja tagasi (kuni 450 eurot) ning kindlustuskulud. Vajalik on originaaldokumentide esitamine 15 tööpäeva jooksul peale koolitustegevuse lõppu.

Sisulistes küsimustes võtke ühendust Marko Venega, aadressil marko.vene@archimedes.ee või helistage 69 79 221. Koolituskutse tõlkis ning praktilistes korraldustes toetab TCA koolitustegevuse korraldaja Angela Tikoft (angela.tikoft@archimedes.ee).

This Activity is organized by the “Trainer Competence Development” project: www.salto-youth.net/trainercompetencedevelopment