Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Harjuta projektiks vajalikku inglise keelt koolitusel Removing linguistic barriers

Kui Sinu organisatsioon või grupp tahab osa võtta programmi Erasmus+ rahvusvahelisest projektist, aga Sul on tunne, et vähene inglise keele praktika võib olla selle takistuseks, siis kandideeri koolitusele Removing linguistic barriers.

Tegemist ei ole keeleõppe koolitusega, vaid koolitusega, mis pakub võimalust tõsta oma enesekindlust rahvusvaheliste projektide arendamisel inglise keeles, praktiseerida noorsootööalast inglise keelt ja mõista, kuidas kultuuridevahelisus mõjutab rahvusvahelist meeskonnatööd ja partnerlust.

Koolituse jooksul harjutatakse erinevaid ülesandeid, mis on seotud rahvusvahelise noorsootööga (näiteks: oma organisatsiooni esitlemine, noortevahetuse programmi väljatöötamine, telefonikõned partneritega jne), lisaks õpitakse tundma programmi Erasmus+ vajalikku sõnavara.

WARNING: This training course is not designed for absolute beginners in English or for people wishing to improve a good level in English. Antud koolitus ei ole mõeldud päris inglise keele algajatele ega ka neile, kes soovivad parandada oma juba heal tasemel olevat inglise keelt.

Koolitus toimub 12.-18.mai 2015 Hispaanias.

Kandideerimise tähtaeg: 4. märts 2015

Kandideerimine koos lisainfoga koolituse kohta ja esialgse koolituse programmiga SALTO kodulehel. *Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana.

Osalustasu: 51 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroole juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab Hispaania Euroopa Noored büroo. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab ja reisikorraldused teeb SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo.

Küsimuste korral kirjutage Anna Kuzinale aadressil anna.kuzina@archimedes.ee  või helistage telefonil 69 79 217.