Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Tule koos sõpradega Idee24 projektikoolitusele!

Kutsume noori osa võtma ideelaborist, kus noored üle Eesti tulevad kokku, et üheskoos oma algusjärgus või pooleliolevaid projektiideid arendada või hoopis uusi ideid välja mõelda.

Koolitusega soovime:

1. arendada ja toetada noorte kujunemisjärgus ideid,

2. anda osalejatele põhiteadmised projektiloogikast,

3. tõsta Erasmus+ programmi alast teadlikkust.

Idee24

Idee24 fookuses on eeskätt rahvusvahelised noortevahetused ja –algatused. Välispartnerite olemasolu ei ole koolitusel osalemise eelduseks – kui idee on hea, küll siis jõuab ka partnerid leida!

Koos koolitajate ning Euroopa Noored Eesti büroo nõustajatega aitame kujundada teie ideed edukaks projektiks, mida võib esitada programmi Erasmus+ 4. veebruari taotlustähtajaks.

 

 

Millal ja kus toimub?

10.-11. jaanuaril 2015 Tartus – registreerimine on avatud kuni 2.01.2014.

Täpsem info toimumiskoha ja ajakava kohta ilmub peagi.

Kes osalevad?

13-30-aastased noored 3-6 liikmeliste gruppidena. Alaealistest koosneval grupil peab olema üks vähemalt 18. aastane grupijuht (noorsootöötaja, huvijuht, grupiliider), kellel on soov ja tahtmine projekti teha.

Idee24 toimub eesti keeles, aga büroo abilised-nõustajad annavad jooksvalt nõu ka vene keeles.

NB! Koolitustegevus ja ööbimine leiavad aset koolimajas, mistõttu palume kõigil kaasa võtta madratsi ja magamiskoti.

Osavõtt on tasuta. Soovides toetada võrdseid võimalusi katab Sihtasutus Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo kaugemalt tulijate transpordikulud 70% ulatuses.

Lisainformatsiooni küsi julgelt Karin Öövelilt aadressil karin.oovel@archimedes.ee või telefonil 6979231.

Osalemiseks täida palun allpool olev kandideerimisvorm koos teiste grupiliikmetega hiljemalt 2. jaanuaril 2015. Osalemise kinnituse saadame teile 5. jaanuaril.

Erasmus+: Euroopa Noored programm avardab silmaringi, aitab luua koostöö- ja sõprussidemeid teistest rahvustest noortega, annab väärtusliku projekti tegemise kogemuse ning ainulaadse võimaluse koos sõpradega mõni oluline teema päevakorda võtta ja maailma muuta.

Registreerimisvorm