Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Pane oma idee proovile noortekohtumiste projektikoolitusel Idee45.

Kutsume kõiki huvilisi osa võtma ideelaborist, kuhu tulevad kokku noored koos noortejuhtidega, et üheskoos noorte algusjärgus või pooleliolevaid projektiideid edasi arendada või hoopis uusi ideid välja mõelda.

Koolitus algab Tallinnas 18.09 kell 16.00 ja lõpeb 20.09 kell 13.00.

Koolituse sisuks on Eestis elavate erineva emakeelega noorte koostööprojektide ehk noortekohtumiste tekke ja arengu toetamine. Noortekohtumise elluviimine avardab silmaringi, aitab luua koostöö- ja sõprussidemeid Eestis elavate noorte vahel, annab väärtusliku projekti tegemise kogemuse ning hea võimaluse koos sõpradega mõni oluline teema päevakorda võtta ja koos midagi uut õppida.

DSC_0066DSC_0003

 

 

 

 

 

Koolitusele ootame 11-16-aastaseid noori (2-4) koos grupijuhiga, kelleks võib olla nii noorsootöötaja, noortejuht, õpetaja vm, kes toetab projektis osalevaid noori nii projekti ettevalmistamisel kui ka selle kestel, et tagada noorte tõhus õppimine, kaitse ja turvalisus. Kuna noortekohtumiste puhul on noorte aktiivne osalus võtmetähtusega, ei ole noortejuhil võimalik koolitusele registreeruda üksi.
Koos koolitajate, projektinõustajate ning Noorteagentuuri töötajatega aitame noorte ideedel kujuneda edukateks projektideks, mida saate esitada pilootprojekti “Noortekohtumised” 1. oktoobri taotlustähtajaks.*

Koolitusega soovime:
1. Toetada projektipartnerite leidmist ja koostööd
2. Arendada ja toetada noorte kujunemisjärgus ideid
3. Anda osalejatele põhiteadmised projektiloogikast
4. Tõsta pilootprojekti “Noortekohtumised” alast teadlikkust

Partnerite olemasolu ei ole koolitusel osalemise eelduseks – kui idee on hea ja tahtmine olemas, küll siis leiab ka partnerid. Kasvõi selleltsamalt koolituselt.

Koolituse töökeelteks on eesti ja vene ning vajadusel ka inglise keel. Koolitusel osalemine on tasuta.Transpordikulud koolituskohta ja tagasi tuleb katta ise.

Koolituse lõpus on teil võimalus soovi korral veel mõnda aega koolitajatega oma projektiidee osas nõu pidada.

Registreeri oma meeskond allpool. Koolituse kohtade arv on piiratud ja registreerimine kestab kuni 13.09. Registreerimise kinnituse ja lisainfo saadame hiljemalt 4 päeva enne ürituse toimumist.

* Rahastusotsuse langetamisel eelistatakse Idee45 koolitusel osalenud gruppide taotluste seast neid, mida koordineerib koolitusel isiklikult osalenud noortejuht.