Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Ideest projektini – Erasmus+ projektikoolitus noortele

Kandideerimise tähtaeg: 07.09.2017 23:59

Presentation1

Kutsume noori osa võtma programmi Erasmus+ koolitusest Ideest Projektini, kus noored üle Eesti tulevad kokku, et üheskoos oma algusjärgus või pooleliolevaid projektiideid arendada või uusi ideid välja mõelda.

Koolituse fookuses on rahvusvahelised noortevahetused ja noortealgatused, aga tutvustame ka teisi Erasmus+ programmi võimalusi. Noorteprojektide elluviimine avardab silmaringi, aitab luua koostöö- ja sõprussidemeid teistest rahvustest noortega, annab väärtusliku projekti tegemise kogemuse ning ainulaadse võimaluse koos sõpradega mõni oluline teema päevakorda võtta ja koos midagi uut õppida.

erasmus-web.bmp (336×339)
Koolitusega soovime:

  1. arendada ja toetada noorte kujunemisjärgus ideid,
  2. anda osalejatele põhiteadmised projektiloogikast,
  3. tõsta Erasmus+ programmi alast teadlikkust.

Välispartnerite olemasolu ei ole koolitusel osalemise eelduseks – kui idee on hea, küll siis jõuab ka partnerid leida.

Koos koolitajate ning Noorteagentuuri nõustajatega aitame kujundada teie ideed edukaks projektiks, mida võib esitada programmi Erasmus+ 04. oktoobri taotlustähtajaks.

Millal ja kus toimub?

15-17. septembil 2017 Tallinnas – registreerimine on avatud kuni 07.09.2017.

Koolitus toimub Tallinnas, Peetri koolis ja algab reedel kell 16.00 ning lõpeb pühapäeval kell 13.00 ühise lõunasöögiga. Täpsema ajakava saadame koos osalemise kinnitusega e-kirja teel.

Kes osalevad?

ideest113-30-aastased noored 2-6 liikmeliste gruppidena. Suur osa koolitusest toimub grupitööna. Alaealistest koosneval grupil peab olema üks vähemalt 18. aastane grupijuht (noorsootöötaja, huvijuht, grupiliider), kellel on soov ja tahtmine projekti teha.

 

 

 

Ideest Projektini toimub eesti keeles, aga büroo abilised-nõustajad annavad jooksvalt nõu ka vene keeles.

Koolitust viivad läbi kogenud noortevaldkonna koolitajad Urmo Reitav ja Velli Racioppi.

NB! Koolitustegevus ja ööbimine leiavad aset koolimajas, mistõttu palume kõigil kaasa võtta madratsi ja magamiskoti. Koolituse raames on planeeritud õhtune programm, mistõttu on koolimajas ööbimine kõigile gruppidele tungivalt soovituslik.

Koolituse käigus täidame elektroonilist taotlusvormi, mistõttu tuleks iga grupi peale üks sülearvuti kaasa võtta.

Osavõtt on tasuta. Soovides toetada võrdseid võimalusi katab SA Archimedese noorteagentuur kaugemalt tulijate transpordikulud 100% ulatuses.

Osalemiseks täida palun kandideerimisvorm koos teiste grupiliikmetega hiljemalt 07. septembril 2017. Kui jäid registreerimisega hiljaks, siis võta meiega kindlasti ühendust. Osalemise kinnituse saadame teile hiljemalt 08. septembril.

Lisainformatsiooni küsi julgelt Anastassia Kiselevalt aadressil anastassia.kiseleva@archimedes.ee; telefon 6268990.

Üldiseks ettekujutuse koolitusest saad, kui vaatad eelmisel aastal koolitusest tehtud videot Telepurgist!

Koolitus viiakse läbi Struktuurifondide perioodi 2014-2020 tegevuse „Noorsootöötajate koolituste arendamine“ tegevuskava raames.