Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Koolitus rahvusvahelise projektikogemusega noortele (Berliinis)

EuroPeers on koolitus neile noortele, kes on osa võtnud programmi Euroopa Noored või Erasmus+: Euroopa Noored projektidest ja tahavad oma kogemusi teiste noortega jagada. Ükskõik, kas see oli Euroopa vabatahtlik teenistus, noortevahetus või noortealgatus, iga projektikogemus on väärt, et ka teised noored sellest kuuleksid ning julgust ja inspiratsiooni ise osalemiseks saaksid.

EuroPeers ongi rahvusvaheline võrgustik, kuhu kuuluvad noored, kes jagavad oma projektikogemusi ning tutvustvad rahvusvahelisi projekte ja võimalusi teistele noortele.

Milline on aga kõige parem viis oma kogemuste jagamiseks ja kuidas ikkagi jõuda kõige paremini teiste noorteni? Sellele otsib vastuseid käesolev koolitus!

Koolituse käigus toimuvad õpitoad, mis tutvustavad rahvusvaheliste noorteprojektide võimalusi, projektijuhtimist ja suhtekorraldust ning Euroopa ideid. Kõigil osalejatel on võimalus arendada oma esimest EuroPeers tegevust. Koolituse lõpuks saavad kõik osalejad tunnistuse.

Viimasel Europeers koolitusel osalesid Eestist Kerttu, Janar ja Annli, kelle koolituskogemusest saate lugeda siit! Vaadake ka Europeers kodulehte.

Koolitus toimub 3.–7.detsember 2014 Saksamaal, Berliinis.
Koolituse töökeeleks on
 inglise keel. Koolitusele ootame vähemalt 18-aastaseid noori.

Kandideerimise tähtaeg: 6.oktoober 2014

Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe.
*Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana.
Pange tähele, kui taotlus on valmis („Save your application“), siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“). Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. Vastasel juhul ei ole teie taotlus esitatud ja korraldajad seda ei näe.

Osalustasu: 51 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroole juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja seminariga kaasnevad kulutused katab Euroopa Noored Poola büroo. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab Euroopa Noored Eesti büroo.

Küsimuste korral vastab Annika Teder aadressil annika.teder@archimedes.ee või telefonil 69 96 493.