Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Koolitaja konkurss venekeelse “Step in Solidaarsuskorpus” koolituse läbiviimiseks

Kandideerimise tähtaeg: 04.11.2018 23:59

SA Archimedese noorteagentuur korraldab 16. novembril 2018 venekeelse koolituse “Шаг на пути к Корпусу солидарности: возможности для организаций” organisatsioonidele, kes soovivad alustada Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi raames vabatahtlike vastuvõtmisega või pakkuda noortele töö- ja praktikavõimalusi.

Koolituse sihtgrupiks on kvaliteedimärgiseta ehk akrediteerimata organisatsioonid, kel pole veel täielikku arusaama Euroopa Solidaarsuskorpuse programmist, rahvusvahelise koostöö võimalustest, projekti kvaliteedi aspektidest, taotlemise tingimustest jms.

Koolituse eesmärgiks on:

  • tutvustada Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi ja põhimõtteid ning näidata vabatahtliku teenistuse, töö- ja praktikaprojektide kasutegureid,
  • aidata läbi mõelda, kuidas organisatsioonid programmi võimalusi oma tegevusega parimal viisil siduda saaksid ja millises rollis,
  • käsitleda projekti tegemise praktilisi külgi, osapoolte rolle ja kvaliteedimärgise taotlemise protsessi.

Ootame teid kandideerima koolitusele koolitajaks. Selle jaoks palun saatke 4. novembriks aadressile karin.oovel@archimedes.ee oma CV, mis annab ülevaate teie varasemast kogemusest noortevaldkonna koolitajana ja kokkupuutest EVT või Euroopa Solidaarsuskorpusega.

Ühe koolituspäeva palgafond (koos maksudega) on 450 eurot.

Küsimuste korral kirjutage karin.oovel@archimedes.ee või helistage 6996493.