Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Koolitajate koolitus “From Knowing to Being – ETS Training for Trainers”

Kandideerimise tähtaeg: 27.05.2019 23:59

Koolitus on mõeldud noortevaldkonna koolitajatele. Koolituse käigus keskendutakse ETS (European Training Strategy) pädevusmudelis välja toodud pädevustele.

Training is for those who are ready to live through and reflect on using and applying competence models with a specific focus on attitudes, values and inner readiness.

Põhjalikum ingliskeelne kirjeldus on leitav SALTO kodulehelt.

Koolitus toimub 10.-16.09.2019 Austrias, Yspertal’i linnas.

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

Kandideerimine

Kandideerima on oodatud noortevaldkonna koolitajad, kel on võime juhtida iseenda õppimist ja hinnata selles protsessis oma pädevusi. Muidugi on olulisel kohal ka osaleja kogemus koolitaja ja õppijana.

Osaleja peab koolitusel olema:
–       valmis hindama oma õppimisvajadusi,
–       avatud kogemusõppele välitingimustes (jalutuskäigud, ülesanded, ööd looduses),
–       valmis reflekteerimiseks personaalselt ja grupis,
–       valmis arutlema, kuidas rakendada õpitu praktikasse.

Eesti osalejatele on ette nähtud kuni 2 kohta.

Lähtudes SANA 2019-2020 strateegilistest eesmärkidest, eelistame maapiirkonnas ja väikelinnades tegutsevaid noorsootöötajaid. Geograafilised prioriteedid: Põlvamaa, Lääne-Virumaa, Saaremaa, Jõgevamaa, Valgamaa, Järvamaa, Läänemaa ja Raplamaa.

Ingliskeelse lisainfo koolituse kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiate SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks peate olema registreerunud SALTO kodulehe kasutajaks. Veenduge, et lisaks avalduse salvestamisele selle ka esitate („submit“).

Kandideerimise tähtaeg on 27. mai 2019.

Osalustingimused

Toitlustus- ja majutuskulud katab korraldaja.

SANA eraldab õpirändes osalejale Erasmus+: Euroopa Noored programmi stipendiumi, mis katab reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise.

Stipendiumisaaja omaosalus on 50 eurot.

NB! Juhul, kui Teie õpirändes osalemist takistab midagi, mille osas saame ühiselt lahendusi otsida (sh omaosaluse määr), siis andke meile sellest teada.

SANA rolliks on pakkuda Teile tuge ja anda nõu nii ettevalmistumisel enne õpirännet kui ka järeltegevuste elluviimisel õpirände kogemuse järgselt.

Õpirände sisulistes küsimustes, sh õppetööle häälestumise ja õpirändejärgsete plaanide tegemise osas, aitab Teid Eleny Aalde (eleny.aalde@archimedes.ee; 697 9217).

Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab Teid Triin Saulep (triin.saulep@archimedes.ee; tel 697 9223).

Koolitus toimub programmi Erasmus+: Euroopa Noored (ingl Erasmus+:Youth In Action) koolitus- ja koostöökava (TCA) raames, mille põhieesmärgiks on noorsootöötajate täiendkoolituse ja rahvusvahelise kogemuste vahetuse toetamine.