Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Koolitajate koolitus COMETS

Kandideerimise tähtaeg: 19.02.2017 23:59

COMETS on eranditult positiivse tagasisidega koolitusformaat, mis on mõeldud kogenud noortevaldkonna koolitajatele keskendudes iga kord ühe ETS (European Training Strategy) pädevusmudelis väljatoodud pädevuse arendamisele.

Erasmus+ Euroopa Noored Saksamaa agentuur Jugend für Europa koos SALTO T & C RC-ga kutsub koolitajaid osalema juba kolmandal COMETS koolitusel, mis sel korral keskendub poliitilise mõõtme lisamisele koolitajate töösse. See hõlmab järgmisi pädevusi:

  • (noortevaldkonna) poliitika ja haridusprogrammide sidumine;
  • poliitiliste väärtuste ja tõekspidamiste sidumine koolitajate tööga
  • õppijate poliitilise mõtlemise arendamine
  • demokraatlike ja inimõigustest lähtuvate põhimõtete rakendamine

Kui oled valmis minema süvitsi oma hoiakutesse, eetikasse ja eetosesse, kui oled valmis vaatama otsa sellele, kuidas poliitika, keskkond, sotsiaalne ja majanduslik kontekst mõjutab Sinu väärtusi ja valikuid ning Sind koolitajana ning kuid see kõik noorte kasuks pöörata, siis on see koolitus Sinu jaoks.

Koolitust viivad läbi Gisele Evrard Markovic ja Nik Paddison.

Kandideerima on oodatud edasijõudnud noortevaldkonna koolitajad. Määratlus “edasijõudnud” tähendab siin seda, et koolitajal-õppijal on võime juhtida iseenda õppimist ja hinnata selles protsessis oma pädevusi. Muidugi on olulisel kohal ka osaleja kogemus koolitaja ja õppijana.

Koolituse töökeel: inglise keel

Koolitus toimub 26.aprill – 02.mai 2017 Dresten’is Saksamaal

Kandideerimise tähtaeg: 19.02.2017

Põhjalik inglise keelne lisainfo ja kandideerimisvorm on leitavad SALTO kodulehelt. * Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina.

Osalustasu: 51 €. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katavad koolituse korraldajad. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab ja reisikorraldused teeb SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo.

Küsimuste korral võtke ühendust Marko Venega aadressil marko.vene@archimedes.ee                                   või helistage 69 79 221.