Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Koolitus: NE(E)T working – towards inclusion in international youth work

Kandideerimise tähtaeg: 08.10.2018 23:59

“NE(E)T working – towards inclusion in international youth work“ rahvusvahelisel koolitusel on NEET situatsioonis elavate noortega töötavatel spetsialistidel võimalus jagada oma kogemusi rahvusvaheliste kolleegidega ning välja töötada strateegiline lähenemine noorte tõhusamaks kaasamiseks, kasutades selleks Erasmus+ noorteprogrammi (E+) ning Euroopa Solidaarsuskorpuse (ESK) võimalusi.

Koolitus toob kokku noorsootöö valdkonnas tegutsevad spetsialistid ning organisatsioonide esindajad, kellel on pikaajaline kogemus rahvusvahelises noorsootöös (E+ ja ESK programmidega). Eesmärk on leida koostöövorme, mis ühendaks NEET situatsioonis elavate noorte vajadused ning rahvusvahelise noorsootöö võimalused, selleks et mitmekesistada noorte pädevuste pagasit ning seeläbi jõustada noori oma elus läbi viima soovitud muutuseid.

E+ ja ESK tegevusi saab läbi viia nii kohalikul kui rahvusvahelisel tasandil ehk koolituse tulemusena on võimalus luua just enda noorte ning kogukonna vajadustest lähtuv strateegiline lähenemine. Koolitusel osaleb kokku 35 osalejat 9 riigist: Austria, Tšehhi, Prantsusmaa, Itaalia, Läti, Portugal, Rumeenia, Ühendkuningriigid, Eesti.

Koolitus toimub 18.-22. november, Tallinnas.

Kandideerimise tähtaeg: 8. oktoober, 2018.

Elektroonilise kandideerimisvormi koos inglisekeelse infoga koolituse kohta leiate SALTO kodulehelt SIIT. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse ka esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina.

Koolitusel osalemine on tasuta.

Koolitajad: Natasha Gudakovska (LV) ja Paul Kloosterman (HOL).

Küsimuste korral võtke ühendust kaasava noorsootöö projektijuhi Kai Rakuga  5514112 / kai.raku@archimedes.ee

“NE(E)T working – towards inclusion in international youth work“ koolitus on Erasmus+ noorteprogrammi riiklike büroode poolt alustatud kaasatuse teemalise strateegilise lähenemise („Strategic Partnership on Inclusion (SPI)“) üks tegevustest. SPI tegevuste raames on organisatsioonidel võimalik välja arendada vähematega võimalustega noori kaasava rahvusvahelise noorsootöö strateegia. Strateegia väljaarendamisel on abiks SA Archimedese Noorteagentuuri meeskond. Võimalustega tutvumiseks võta meiega ühendust: Kai Raku – kai.raku@archimedes.ee / 5514112.