Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Koolitus noortevahetuste uutele tegijatele – EYE Opener

EYE Opener koolitus on mõeldud noortevahetuste uustulijatele, et arendada programmi Erasmus+ Euroopa Noored noortevahetuste projekte ja tiivustada noorte osalust kogu projekti vältel. Koolitusel osalemine toimub paarides: noorsootöötaja ja noor vanuses 14.-17.aastat.

Koolitusel tehakse simulatsioonimänge, toimuvad grupi- ja individuaaltööd. EYE Opener on oma ülesehituselt sarnane koolitusele BiTriMulti, kuid sihtgrupp ja koolituse eesmärk on veidi erinevad.

Koolitusel käsitletavad teemad:

  • noorte osalus noortevahetuse erinevatel etappidel, noorsootöötajate toetus ja juhendamine;
  • kohalik kogukond kui vajalik tugistruktuur noortevahetuse elluviimisel;
  • noortevahetuse mõju ja püsiva jälje jätmine kohalikule kogukonnale.

Koolitus toimub 29.juuli – 3.august 2014 väikeses Portugali külas Vila da Marmeleira ja koolituse korraldamisse on kaasatud kohalik kogukond.

Kandideerima on oodatud noorsootöötajad, kes on valmis koos noorega viima ellu noortevahetuse ja noored vanuses 14.-17.aastat.

Kandideerimiseks tuleb noorsootöötajal ja noorel täita ühine kandideerimisvorm, mille leiate koos lisainfoga koolituse kohta SALTO kodulehelt.

Kandideerimise tähtaeg: 19.juuni 2014
*Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana. Pange tähele, kui taotlus on valmis („Save your application“), siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“). Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. Vastasel juhul ei ole teie taotlus esitatud ja korraldajad seda ei näe.

Osalustasu: 1) noorele vanuses 14.-17.aastat – 18€ ja 2) noorsootöötajale – 51 €. Toitlustuse, majutuse ja kohtumisega kaasnevad kulutused katab koolituse korraldaja. Rahvusvahelised reisikulud sh kindlustuse kannab Euroopa Noored Eesti büroo. Samuti tegeleb koolitusele valituks osutunud inimeste reisikorraldustega Eesti büroo.

Küsimuste korral võtke ühendust Anna Kuzinaga aadressil anna.kuzina@archimedes.ee või helistage 69 79 217.