Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Koolitus: Õppimise toetamine EVT-s

Head ja tegusad EVT organisatsioonide esindajad!

Euroopa vabatahtliku teenistuse edukus nii noore kui organisatsiooni seisukohast sõltub suuresti organisatsiooni esindajate oskusest toetada vabatahtliku õppimist ning arengutIkka selleks, et vabatahtliku potentsiaal organisatsioonis täies mahus rakenduks.

  • Kuidas märgata õppimisvõimalusi, et vabatahtliku areng ja panustamine ei jääks igapäeva rutiini seisma?
  • Kuidas planeerida parimal moel vabatahtliku õppimist?
  • Kuidas õppimist kaasahaaravalt ning järjekindlalt toetada?
  • Kuidas õppimist analüüsida mitmekesiselt, põnevalt ja kasulikult?

Nüüd aitab Noorteagentuur Teid nendele küsimustele vastuste leidmisel!

SA Archimedes Noorteagentuur kutsub Teid osalema koolitusel „Õppimise toetamine EVT-s“mis koosneb kahest koolitusmoodulist. Esimene toimub 17.-18. juunil ning teine 10. septembril 2016 Tallinnas.

Koolitusele on oodatud need EVT organisatsioonide esindajad, kes tegelevad otseselt vabatahtliku õppeprotsessi toetamisega – tuutorid, mentorid, koordinaatorid jne.

Koolituse tulemusena EVT vabatahtliku tuutorid ja/või mentorid:

  • märkavad õppimise mitmekesiseid võimalusi vabatahtliku tegevuses;
  • teavad viise, kuidas toetada noore õpikogemust ning aidata seda kavandada, märgata ja mõtestada;
  • on rikastanud enda olemasolevat praktikat noorte õpikogemuse toetamiseks.

Osalemiseks palume täita kandideerimisvormi hiljemalt 5. juunil 2016. 

Koolitus koosneb kahest osast. Esimesel kahel koolituspäeval (17-18. juuni) keskendume Euroopa vabatahtliku teenistuse kui õppeprotsessi mõtestamisele ja enda rolli teadvustamisele vabatahtliku õppimise toetamises. Kolmanda koolituspäeva, 10. septembri, keskmes on küsimus, kuidas üles ehitada õppeprotsess Euroopa vabatahtlikus teenistuses ja millised on abistavad tööriistad vabatahtlikku õpikogemuse toetamiseks. Kahe koolitusmooduli vahepeal on võimalus tegeleda koolitusteemaga seotud praktilist laadi ülesandega enda organisatsioonis.

Täpsem info koolituse ja seonduvate detailide kohta saadetakse registreerunud osalejatele hiljemalt nädal enne koolituse toimumist, arvestama peaks aga täiskoolituspäevadega (esimesel päeval alustame 10.30 ja teisel päeval lõpetame kell 17.00, kolmas päev 10.00-17.30). Koolitus on osalejatele tasuta, seal hulgas ka lõuna. Koolitusega seotud kulud katab SA Archimedes Noorteagentuur Erasmus+ programmi kaudu. Omapoolse panusena palume tasuda transpordikulud.

Lisaküsimuste tekkimisel kirjutage Nele Mets´ale: nele.mets@archimedes.ee.