Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Koolitus: Step-in EVS ehk kuidas kaasata oma organisatsiooni välisvabatahtlik?

Head ja tegusad organisatsioonide esindajad!

  • Soovite oma tegevustesse kaasata välisvabatahtlikke ja motiveeritud abikäsi?
  • Olete huvitatud rohkemate ja mitmekesisemate teenuste pakkumisest, kuid alati pole piisavalt innustatud tegijaid?
  • Tahate tuua oma organisatsiooni rahvusvahelisi tuuli?

Kui mõni neist punktidest seostub Teie organisatsiooni huvi või vajadusega, siis olete just Teie need, keda koolitusele ootame!

Kutsume Teid osalema Euroopa vabatahtliku teenistuse (EVT; ing. k. EVS) sissejuhatavale koolituspäevale “Step in EVS ehk kuidas kaasata oma organsiatsiooni välisvabatahtlik?”, mis toimub 4. novembril Tallinnas.

Koolitusele on oodatud organisatsioonide esindajad, kes soovivad saada rohkem infot EVT kohta ning mõtiskleda, kas see on midagi, mis sobib nende organisatsioonile.

Mis on Euroopa vabatahtlik teenistus (EVT)?Tegemist on programmi Erasmus+: Euroopa Noored ühe tegevusvõimalusega. Organisatsioonidele pakub EVT võimalust, kas saata Eesti noori välismaale vabatahtlikuks või kaasata enda igapäevatöösse välisriigist tulevaid vabatahtlikke, toetades seejuures noorte arengut ning tuues oma organisatsiooni uusi ideid, energiat ja töömeetodeid.

Koolitusel:

  • tutvustame EVT väärtuseid ja põhimõtteid
  • käsitleme, mida EVT Teie organisatsioonile pakkuda võib: nt vabatahtliku kui inimressursi kasutamine, rahvusvahelise koostöö arendamine ja „uue tuule” toomine oma organisatsiooni jpm.
  • arutame EVT projekti tegemise praktilisi külgi ning osapoolte rolle.
  • aitame läbi mõelda, kas EVT sobib teie organisatsioonile

Koolitus toimub 4. novembril Tallinnas.
Täpsem info koolituse ja seonduvate detailide kohta saadetakse kandideerinutele hiljemalt nädal enne koolituse toimumist. Koolitus on osalejatele tasuta, seal hulgas ka lõuna. Koolitusega seotud kulud katab korraldaja: SA Archimedes Noorteagentuur. Omapoolse panusena palume tasuda transpordikulud.

Osalemiseks palume täita kandideerimisvorm hiljemalt 23.10.2015

Täiendava informatsiooni saamiseks kirjutage nele.mets@archimedes.ee või helistage 6979 237.

Euroopa vabatahtliku teenistus vabatahtlikud koolitusel