Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Koolitus: Step-in EVS ehk kuidas kaasata oma organisatsiooni välisvabatahtlik?

Head ja tegusad organisatsioonide esindajad!

Kui mõni järgnevatest punktidest seostub Teie organisatsiooni/asutuse huvi või vajadusega, siis olete just Teie need, keda koolitusele ootame!

  • Soovite oma tegevustesse kaasata välisvabatahtlikke ja motiveeritud abikäsi?
  • Olete huvitatud rohkemate ja mitmekesisemate teenuste pakkumisest, kuid alati pole piisavalt innustatud tegijaid?
  • Olete valmis toetama kohalikke noori rahvusvahelise töö- ja elukogemuse saamisel?
  • Tahaksite luua uusi värskendavaid koostöösuhteid välispartneritega?

SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo kutsub Teid osalema programmi Erasmus+: Euroopa Noored tegevusvõimaluse Euroopa vabatahtliku teenistuse (EVT; ing. k. EVS) sissejuhatavale koolituspäevale “Step in EVS ehk kuidas kaasata oma organsiatsiooni välisvabatahtlik?”, mis toimub 23. märtsil Tartus.

Koolitusele on oodatud organisatsioonide esindajad, kes soovivad saada rohkem infot EVT kohta ning mõtiskleda, kas see on midagi, mis nende organisatsioonile sobib.

Mis on Euroopa vabatahtlik teenistus (EVT)?Organisatsioonidele pakub Euroopa vabatahtlik teenistus võimalust, kas saata Eesti noori või kaasata enda igapäevatöösse välisriigist tulevaid vabatahtlikke, toetades seejuures noorte arengut ning tuues oma organisatsiooni uusi ideid, energiat ja töömeetodeid.

Koolitusel:

  • tutvustame EVT väärtuseid ja põhimõtteid
  • käsitleme, mida EVT Teie organisatsioonile pakkuda võib: nt vabatahtliku kui inimressursi kasutamine, rahvusvahelise koostöö arendamine ja välismaise „uue tuule” toomine oma organisatsiooni jpm.
  • arutame EVT projekti tegemise praktilisi külgi ning osapoolte rolle.
  • aitame läbi mõelda, kas EVT sobib teie organisatsioonile

Koolitus toimub 23.03.2015 Tartus
Täpsem info koolituse ja seonduvate detailide kohta saadetakse registreerunud osalejatele hiljemalt nädal enne koolituse toimumist. Koolitus on osalejatele tasuta, seal hulgas ka lõuna. Koolitusega seotud kulud katab SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo. Omapoolse panusena palume tasuda transpordikulud.

Osalemiseks palume täita kandideerimisvorm hiljemalt 12.03.2015

Täiendava informatsiooni saamiseks kirjutage nele.mets@archimedes.ee või helistage 6979 237.