Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Koolitusvaldkonna konverents – Bridges for Trainers

Bridges for Trainers on konverents noortevaldkonnas kogenud koolitajatele, koolitajate koolitajatele ja programmi Erasmus+ Euroopa Noored koolitusvaldkonna töötajatele, kus arutatakse noortevaldkonna oluliste teemade ja trendide ning koolitajate töö tulemuste üle.

Konverents toimub 8.-10. detsembril 2014 Saksamaal Bonnis ja osalema oodatakse 150 koolitusvaldkonna tegijat.

Esimest korda toimuva konverentsi keskseks teemaks on koolitajate vajalikud pädevused. Programmi Euroopa Noored koolitusstrateegia (European Training Strategy – ETS) raames on 2013. aastal väljatöötatud nö komplekt vajalikest pädevustest, mis peaksid olema noortevaldkonna koolitajatel, kes töötavad rahvusvahelisel tasandil. Sel aastal on strateegiasse lisatud vastavate pädevuste hindamise kriteeriumid ja indikaatorid ning väljatöötamisel on juhend, mis on abiks koolitajatele ja koolituse korraldajatele pädevuste hindamisel, koolitajate tööle värbamisel ning individuaalsel ja meeskondlikul arendamisel.

Lisaks annab konverents võimaluse vaadata viimase 2-3 aasta üldisi muutusi ja mõju noorsootöötajate ning koolitajate pädevuste hindamisel ja arendamisel, ning mõtiskleda, milliseid uusi samme tuleb selles kontekstis astuda ja millist rolli mängib siinjuures programm Erasmus+ Euroopa Noored.

Konverents Bridges for Trainers peaks edaspidi toimuma iga 2 aasta tagant ehk siis uuesti sügis 2016, 2018 ja 2020 ning käsitlema jätkuvalt programmi Euroopa Noored koolitusstrateegiat.

Kandideerima on oodatud:

  • koolitajad, kes on kogenud noorootöötajate ja noortejuhtide koolitamises riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil;
  • koolituste korraldajad, kellel on olemas koolitusstrateegia oma koolitajate jaoks;

Lisaks võtavad konverentsist osa programmi Erasmus+ Euroopa Noored töötajad, kes tegutsevad koolitustegevuste valdkonnas.

Kandideerimise tähtaeg: 21.september 2014

Konverentsile kandideerimine toimub SALTO kodulehel.
*Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana. Pange tähele, kui taotlus on valmis („Save your application“), siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“). Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. Vastasel juhul ei ole teie taotlus esitatud ja korraldajad seda ei näe.

Osalustasu: 100 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroole juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja konverentsiga kaasnevad kulutused katavad konverentsi korraldajad. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab Euroopa Noored Eesti büroo.

Küsimuste korral võtke ühendust Siim Värviga aadressil siim.varv@archimedes.ee või telefonil 62 68 970.