Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

“Koos on parem!” rahvusvahelise koostöö seminarid Tallinnas, Narvas ja Tartus

Esmakordselt ühendavad jõud kolm Euroopa Liidu rahastusprogrammi, et tutvustada Erasmus+, Loov Euroopa ning Kodanike Euroopa programme. Lisaks programmide tutvustamisele, arutleme ka selle üle, kuidas astuda esimesi samme rahvusvahelise koostöö suuna ning milliseid võimalusi ja riske rahvusvaheline koostöö endas peidab.

Rahvusvaheline koostöö annab rikkalikult uusi kogemusi, ideid ja väärtuslikke kontakte. Lisaks on rahvusvahelises koostöös võimalik saavutada tulemusi ja mõju, mis üksi või kohalikult tegutsedes kättesaamatuks jääksid.

Samas aga eeldab edukas rahvusvaheline tegutsemine mõningaid eelteadmisi, et maandade riske ja saavutada sujuv koostöö. Mis on need esimesed sammud, mida peaks astuma, kui on soov teha rahvusvahelist koostööd ning mida tasub silmas pidada partnerlussuhete loomisel?

Ootame osalema mittetulundusühingute, avalik-õiguslike asutuste (sealhulgas koolid, noortekeskused, muuseumid jt) ning linnade ja omavalitsuste esindajad, aga ka ettevõtjaid, kes on huvitatud rahvusvahelise koostöö tegemisest Erasmus+: Euroopa Noored, Loov Euroopa või Kodanike Euroopa programmide raames.

Seminarid toimuvad jaanuaris Tallinnas ja Tartus (eesti keeles) ning Narvas (vene keeles + inglisekeelsed ettekanded). Seminari täpsema päevakava leiate registreerimisvormist.

14. jaanuaril Tallinnas (registreerumine lõppenud)
20. jaanuaril Narvas (registreerumine lõppenud)
22. jaanuaril Tartus (registreerumine lõppenud)

Seminaripäeval pakume ka lõunat ja suupisteid. Osalemine on tasuta.

Tere tulemast Euroopa Liidu rahastusprogrammide Kodanike Euroopa, Erasmus+: Euroopa Noored ja Loov Euroopa rahvusvahelise koostöö seminaridele!

Lisainfo: Annika Teder, e-mail annika.teder@archimedes.ee, tel: 69 96 493.