Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Kutse töövarjupraktikale

Untitled

Hea HUKK-AP partner,

SA Archimedes Noorteagentuuril on hea meel kutsuda Sind töövarjupraktikale Islandile. Töövarjuks olemine annab suurepärase võimaluse tutvuda noorsootöö organisatsiooni tööga teise riigi kontekstis, analüüsida selle valguses iseenda igapäevast tööd ja leida partnereid tulevaseks koostööks. Lisaks sellele annab projekt suurepärase võimaluse panna ennast proovile võõras kultuurikeskkonnas.

Toimumise aeg: mai lõpp 2015. Täpsed kuupäevad selguvad läbirääkimistes organisatsioonidega.  Ühe külastuse kogupikkuseks (koos reisipäevadega) on 7 päeva. Korraga on ühes asutuses töövarjuks kaks inimest.

Vastuvõtvad asutused:

Hitt Húsið – noortekeskus, mille olulisteks tegevusteks on noorte toetamine kultuuriliste tegevuste läbiviimisel, muuhulgas noortebändide toetamine Noortekeskusel on pikaajaline kogemus riskinoortega (sh töötute noortega) töötamise osas. Islandikeelne lisainfo http://www.hitthusid.is/.

Músik og Mótor – (noorte)keskus, mille põhiliseks sihtgrupiks on keerulise taustaga poisid. Nagu nimest võib arvata, on nende tegevuse seotud nii muusika kui mootoritega. Islandikeelne lisainfo http://www.tomstund.is/starfsemi/musik-og-motor/.

Hetkel  on kindel kokkulepe olemas Hitt Húsiði noortekeskusega, Musik og Motoriga toimuvad veel läbirääkimised.

Kandideerimiseks täida ära ankeet. Osalejate valik toetub ankeedis kirjeldatule, osaleja  motivatsioonile ning valmisolekule visiidil õpitut laiemalt levitada.

Kandideerimistähtaeg: 19.04.2015

Osalejate valiku aeg: 21.04.2015

Visiidi osalustasu on 51 eurot. Toitlustuse, majutuse ja kohtumisega kaasnevad kulutused ning rahvusvahelised reisikulud sh kindlustuse kannab Noorteagentuur. Samuti tegeleb koolitusele valituks osutunud inimeste reisikorraldustega agentuur.

Kõikidele õppevisiidiga seotud küsimustele vastab Siim Värv aadressil siim.varv@archimedes.ee või telefonil 62 68 970.