Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Noorte e-osaluse seminar – eXploring Youth eParticipation

Kandideerimise tähtaeg: 04.05.2018 23:59

Tule osale rahvusvahelisel noorte e-osaluse seminarile – eXploring Youth eParticipation

18.-20. juunini Tallinnas toimuvale seminarile on oodatud noorsootöötajad, poliitikategijad, arendajad ja kõik teised, kes on huvitatud noorte e-osaluse valdkonnast, soovivad sellest rohkem teada saada ja selle arengusse panustada.

Tule uuri lähemalt, mis üleüldse on e-osalus, kuidas see tõstab noorte ühiskonnas osalemise võimalusi ja kvaliteeti? Samuti seda, kuidas digitaalne areng muudab noorte suhtlust ja osalust. Seminaril osaleja saab baasteadmised ja oskused, mis on vajalikud noorte eduka e-osaluse loomiseks. Loomulikult teeme seminaril tutvust ka e-osalust soodustavate praktiliste vahenditega.

Kui sind huvitavad noorte e-osaluse ja noorte jõustamise teemad, siis tule uuri lähemalt: https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/exploring-youth-eparticipation.7296/

Seminari toimumist rahastatakse Erasmus+: Euroopa Noored programmist. Seminari korraldab SALTO noorte osaluse ja informatsiooni ressursikeskus koostöös Eesti, Saksamaa ja Läti riiklike noorteagentuuridega.

Kandideerimise tähtaeg: 4. mai 2018

Osalemiseks saab kandideerida: SIIT

Tekkis küsimusi?

Võta ühendust: Martti Martinson; E-post: e-participation@salto-youth.net; Telefon: +3726979237