Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Noortevahetuste partnerluskohtumine Competences & Core Qualities

Competences & Core Qualities on partnerluskohtumine noortevaldkonna tegijatele, kes otsivad projektipartnereid programmi Erasmus+ noortevahetusteks, mis keskenduvad just noorema vanusekategooria (vanus 13-20 a.) noorte pädevuste ja võimete arendamisele.

competencesNoored on sageli hädas oma identiteedi määramise ja omaenda potentsiaali nägemisega, nende jaoks on tihti väljakutseks näidata oma oskusi ja võimeid, mis aitaksid kujundada positiivset enesehinnangut.

Rahvusvaheline noortevahetuse projekt võimaldab noorel õppida uusi asju, märgata ja arendada oma oskusi ning pädevusi ja seeläbi kasutada tulevikus paremini ka oma potentsiaali.

Competences & Core Qualities eesmärgiks on tuua kokku noorsootöötajad, et luua uusi partnerlussuhteid, millest kasvaksid välja noori arendavad noortevahetusprojektid.

 

Partnerluskohtumise käigus saavad osalejad:

  • mõista, kui oluline on tugevate partnerlussuhete loomine;
  • leida partnereid koostööks ja tulevasteks noortevahetusteks;
  • jagada infot ja kogemusi oma organisatsioonidest, sihtgruppidest ja projektidest;
  • saada ülevaade programmi Erasmus+ noortevahetusest ja teistest pakutavatest võimalustest;
  • mõista, kuidas tagada projekti kvaliteeti ehk kuidas tuua noortevahetuse projekti mitteformaalne õppimine ja Noortepass
  • näha, kuidas noortevahetust saab kasutada kui vahendit noorte pädevuste arendamiseks.

Partnerluskohtumine toimub 27.-29. juunil 2014 Hollandis.

Kandideerima on oodatud noortevaldkonna tegijad (nii uued tulijad kui ka juba varasemate noortevahetuse kogemustega), kes töötavad noortega vanuses 13-20. aastat. Osalejad peavad oskama kasutada inglise keelt töökeelena ja omama kindlat huvi leida partnereid, et viia koos ellu noortevahetuse projekt. NB! Projekti saab esitada järgmiseks tähtajaks: 1.oktoober 2014

Kandideerimine SALTO kodulehel

Kandideerimise tähtaeg: 24.mai 2014 (esialgselt oli 22.mai 2014)
*Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana. Pange tähele, kui taotlus on valmis („Save your application“), siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“). Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. Vastasel juhul ei ole teie taotlus esitatud ja korraldajad seda ei näe.

Osalustasu: 51 €. Toitlustuse, majutuse ja kohtumisega kaasnevad kulutused katab koolituse korraldaja Hollandis. Rahvusvahelised reisikulud sh kindlustuse kannab Euroopa Noored Eesti büroo. Samuti tegeleb koolitusele valituks osutunud inimeste reisikorraldustega Eesti büroo.

Küsimuste korral võtke ühendust Anna Kuzinaga aadressil anna.kuzina@archimedes.ee või helistage 69 79 217.

KUTSES KASUTATUD FOTO ALLIKAS: Programmi Euroopa Noored raames aset leidnud rahvusvahelise koolituse projektiblogi http://sky-atlas.tumblr.com/flips