Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Nüüd saab taotleda toetust Solidaarsuskorpuse programmist!

Kandideerimise tähtaeg: 16.10.2018 11:59

Euroopa Solidaarsuskorpuse (ESK) päris esimene taotlusvoor on nüüd avatud! Selleks, et taotleda toetust ESK programmist SISENE SIIA. Taotlusavaldust on võimalik esitada järgmistele tegevustüüpidele:

  • kvaliteedimärgis (ehk endise nimega akrediteering),
  • vabatahtlik teenistus,
  • ESK partnerlus,
  • praktika ja töökohad,
  • solidaarsusprojektid.

Kõik taotlusvormid on veebipõhiselt leitavad ülaltoodud lingil. Programmi taotlustähtaeg on 16. oktoober 2018.

Ühtlasi on avalikustatud ESK programmijuhend ning lisainformatsioon täpsustamaks erinevaid programminõudeid ja tähelepanekuid.

Euroopa Solidaarsuskorpuse andmebaasis PASS (Placement Administration and Support System) on kvaliteedimärgise omandanud organisatsioonidel võimalik leida juba liitunud noori. Selle kohta on lähemalt võimalik lugeda juba Noorteagentuuri poolt kajastatud põgusas ülevaates.

Jätkuvalt on kõik hetkel akrediteeritud organisatsioonid leitavad ka Euroopa Noorteportaali lehelt siit ning vabatahtlikke võimalik leida Noorteportaali vastavast rubriigist siit.

Veel on võimalik registreerida end Euroopa Solidaarsuskorpuse infopäevadele, mis toimuvad 14. septembril Tartus ja 17. septembril Tallinnas. Täpsem informatsioon juba kutses.

Kui kõik eelnev informatsioon on uudne, siis ESK kohta lähemalt on võimalik lugeda siit ning Euroopa Solidaarsuskorpuse portaali on võimalik registreerida siin.