Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

„OPEN ACCESS II“ – erivajadustega noorte kaasamine noorteprojektidesse

Kandideerimise tähtaeg: 31.05.2017 22:15

Rahvusvahelise koostöö alustamisel kaasates erivajadustega noori, põrkume tihti mitmete takistuste ja hirmudega: kuidas leida partnereid, millist toetust noored vajavad ja kuidas seda neile pakkuda…

Kui Sinu organisatsiooni sihtgrupiks on erivajadustega noored ja sooviksid algust teha rahvusvaheliste noorteprojektidega Erasmus+ programmi raames aga endiselt on küsimusi rohkem, kui vastuseid, siis ootame Sind kandideerima rahvusvahelisele kontaktiseminarile „Open access II“.

„Open access II“ eesmärk on partnerlussuhete loomine ning erivajadustega noorte kvaliteetsem kaasamine rahvusvahelistesse projektidesse.
„Open access II“ kontaktiseminarile on oodatud osalema noorsootöötajad, noortejuhid ning projektide korraldajad, kes töötavad terviseprobleemidega noortega (noored, kellel on krooniline või raske haigus; noored, kellel on vaimse tervise häire; noored, kellel on puudest tingitud erivajadus).

Kontaktiseminari käigus õpitakse tundma erinevaid Erasmus+: Euroopa Noored võimalusi, seejuures fookuses on eelkõige noortevahetuse ja Euroopa vabatahtliku teenistuse projekti ideede arendamine kaasates erivajadustega noori ning koostöö alustamiseks koostööpartnerite leidmine.
Koolitus toimub 23.-27. septembril 2017 Prantsusmaal, Pariisis.
Kandideerimise tähtaeg: 31. mai 2017
Elektroonilise kandideerimisvormi koos inglisekeelse infoga koolituse kohta leiate SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse ka esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina.
Osalustasu: 32 eurot; toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katavad koolituse korraldajad. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab ja reisikorralduste eest vastutab SA Archimedese noorteagentuur. Valituks osutumisel võtame Teiega reisikorralduse asjus ühendust esimesel võimalusel.

Kontaktiseminari viiakse läbi pikaajalise strateegilise koostööprogrammi raames, mis pakub tuge organisatsioonidele Erasmus + programmi kaudu arendada kvaliteetseid kaasatus projekte. Selleks korraldab noorteagentuur mitmeid koolitusi nii organisatsioonidele kui ka noortegruppidele ning neil osalemine on ka eelduseks rahvusvahelisel koolitusel olsalemiseks.

Küsimuste korral võtke ühendust Maris Pajulaga aadressil Maris.Pajula@archimedes.ee või telefonil 62 68 960.