Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Õppevisiit Austriasse tutvumaks parimate praktikatega töös noortega kes ei õpi ega tööta

Kandideerimise tähtaeg: 02.02.2019 23:59

2. – 6. aprillil toimuval õppevisiidil Austriasse tutvustatakse kohalikke projekte, initsiatiive ning avaliku sektori asutusi, mis tegutsevad noortega kes ei õpi ega tööta. Kohtumise peamine eesmärk on jagada kogemusi, inspiratsiooni ning luua uusi koostöö võimalusi!

Õppevisiidile on oodatud osalema nii noortega töötavad spetsialistid kui haridus- ja sotsiaatöötajad. Kohtumise jooksul külastatakse Erasmus+ noorteprogrammi Austria riikliku büroo esindajatega kahte piirkonda tutvudes sealsete organisatsioonide tööga. Lisaks külastustele võetakse aega reflekteerimiseks ning kogemuste jagamiseks. Tutvutakse Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi võimalustega ning otsitakse viise, kuidas antud programmi võimalusi ära kasutada töös noortega kes ei õpi ega tööta.

Õppevisiit toimub 02. – 06.04.2019 Austrias.

Kohtumise töökeeleks on inglise keel.

Ingliskeelse lisainfo koolituse kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiate SALTO kodulehelt.

Kandideerimise tähtaeg on 02. veebruar 2019. Korraldajad teavitavad kandidaate konkursi tulemustest hiljemalt 27. veebruaril 2019. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. Kandideerimiseks peate olema registreerunud SALTO kodulehe kasutajaks. Veenduge, et lisaks avalduse salvestamisele, selle ka esitate („submit“). Vastasel juhul jääb taotlus esitamata ning korraldajad seda ei näe.

Toitlustuse ja majutusega seotud kulud katab korraldaja programmi Erasmus+: Euroopa Noored raames.

SANA eraldab õpirändes osalemiseks Erasmus+: Euroopa Noored programmi stipendiumi, mis katab õpirände reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse stipendiumi kasutamise leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise.

Stipendiumisaaja osalustasu on 25 eurot.

NB! Juhul, kui Teie õpirändes osalemist takistab midagi, mille osas saame ühiselt lahendusi otsida (sh osalustasu määr), siis andke meile sellest teada.

SANA rolliks on pakkuda Teile tuge ja anda nõu nii ettevalmistumisel enne õpirännet kui ka järeltegevuste elluviimisel õpirände kogemuse järgselt.

Õpirände sisulistes küsimustes, sh õppetööle häälestumise ja õpirändejärgsete plaanide tegemise osas aitab Kai Raku (kai.raku@archimedes.ee; tel 5514112).

Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab Teid Triin Saulep (triin.saulep@archimedes.ee; tel 697 9223).