Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Osale rahvusvahelisel koolitusel “Keep it REAL!” ja korralda parim noortevahetus!

Kandideerimise tähtaeg: 23.08.2017 23:59

The journey of a thousand miles begins with one step. /Lao Tzu/

Kuidas korraldada tõeliselt hea noortevahetus? Sellele küsimusele saad vastuse, kui osaled rahvusvahelisel koolitusel Keep it REAL!, kus saad kasulikke ja häid nippe ning trikke, et korraldada meeldejääv ning kvaliteetne noortevahetus!

Koolitus Keep It REAL! toimub 6.-10. september 2017 Leedus, Vilniuses.
Koolitus on mõeldud neile, kellel ei ole veel üldse või on selja taga alles esimesed kogemused rahvusvahelise noortevahetuse korraldamisel ja ka neile, kes on äsja saanud oma noortevahetuse projektile toetust ja kellel kogu korraldus veel ees seisab. Koolituse töökeel on inglise keel.

Koolituse eesmärgiks on toetada noortevahetuse korraldajaid tagamaks erinevate projektietappide hea kvaliteet. Eduka Erasmus+ noortevahetusprojekti määravad mitmed kvaliteedi aspektid ja antud koolitus keskendub just nendele aspektidele, millega noortevahetuse korraldajad tavaliselt kõige rohkem hädas on: võrdne partnerlus, kultuuridevaheline õppimine ja Noortepassi protsess, noorte osalus, projekt kui pikaajaline õppeprotsess, võimalikud riskid ja nendega tegelemine.

Kandideerimise tähtaeg on 23.august 2017. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse ka esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina. Korraldajad teavitavad konkursi tulemustest hiljemalt 25.august 2017.

Osalustasu: 32 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile (SANA) juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab Leedu Erasmus+: Euroopa Noored agentuur. Rahvusvahelised reisid sh kindlustus korraldab ja tasub SANA.

Küsimuste korral kirjutage Anastassia Kiselevale aadressil anastassia.kiseleva@archimedes.ee või helistage telefonil 62 68 990.