Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Rahvusvaheline partnerlusseminar: Shadow the culture

Kandideerimise tähtaeg: 10.07.2017 23:59

Shadow the Culture is the seminar dedicated to workers from cultural institutions (culture house, museums, libraries etc.) who work with young people using non-formal education methods.

Partnerlusseminari peamisteks eesmärkideks on:

  • luua soodne õhkkond uuteks partnerlusteks;
  • jagada infot nii võtmetegvuse KA1 Noorsootöötajate õpirände kui ka üldiselt programmi Erasmus+:  Euroopa Noored kohta;

*Noorsootöötaja all mõistame lähtuvalt „Noorsootöötaja Kutsestandardist” väga erinevates rollides ja töökeskkondades noortega tegutsevaid spetsialiste.

Täpsem kirjeldus, sh õpieesmärgid ja lähenemine on kättesaadav inglise keeles.

Kandideerima on eeskätt oodatud kultuuri valdkonnas noortega töötavad inimesed – huvikoolide töötajad ja noorte huvitegevuste läbiviijad kultuurimajas, kultuurikeskuses, raamatukogus. Eelistatakse kandidaate, kes ei ole varem SA Archimedese noorteagentuuri toel väliskoolitustel osalenud.

Nõutud on hea inglise keele oskus. Eesti jaoks on grupis kuni 4 kohta.

Seminar toimub 04.-08.09.2017 Poolas (Konstancin-Jeziorna near Warsaw).

Kandideerimise tähtaeg on 10.juuli 2017. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse ka esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina.

Korraldajad teavitavad konkursi tulemustest hiljemalt 18.juulil 2017.

Osalustasu: 51 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile (SANA) juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab Poola Erasmus+: Euroopa Noored agentuur. Rahvusvahelised reisid (sh kindlustus) korraldab ja tasub SANA. Koolituse osalejatelt eeldatakse Eesti-siseste sõidukulude tasumist Tallinna lennujaama ja tagasi.

Küsimuste korral võtke ühendust Anna Kuzinaga aadressil  Anna.Kuzina@archimedes.ee või helistage 69 79 217.