Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Programmi Erasmus+: Euroopa Noored võimalusi tutvustav koolitus APPETISER

Kandideerimise tähtaeg: 19.08.2018 23:59

APPETISER on koolitus, mis pakub osalejatele esimest rahvusvahelist projektikogemust, teadmisi programmi Erasmus+: Euroopa Noored kohta ja kuhjaga inspiratsiooni rahvusvahelise koostöö alustamiseks noortevaldkonnas.

APPETISER koolitus annab osalejatele võimaluse:
– tutvuda mitteformaalse ja kultuuridevahelise õppega;
– nautida esimest kultuuridevahelise noorteprojekti kogemust;
– jagada kogemusi kohalikust noorsootööst;
– avastada programmi Erasmus+: Euroopa Noored võimalusi rahvusvaheliste noorteprojektide
elluviimiseks;
– analüüsida rahvusvaheliste noorteprojektide häid näiteid;
– õppida kasu lõikama rahvusvahelistest kogemustest kohalikus noorsootöös.

Tegemist on regulaarselt toimuva koolitusega. Ülevaate APPETISER koolitusest leiad siit:
http://www.salto-youth.net/Appetiser/.

Koolitusele on oodatud kandideerima noorsootöötajad, noortejuhid ja projektijuhid, kellel pole veel rahvusvahelise noorsootöö kogemust, kuid kes soovivad ellu viia rahvusvahelisi noorteprojekte programmi Erasmus+: Euroopa Noored raames. Kandideerima ootame vähemalt 18-aastaseid huvilisi. Eriti ootame kandideerima kõiki, kes töötavad erivajaduste või vähemate võimalustega noortega (palun lisa konkreetne kirjeldus sooviavaldusele).

Koolituse töökeeleks on inglise keel. NB! Ära keeleoskuse kvaliteedi pärast liigselt muretse – kui saad inglise keelest aru ja oskad end piisavalt arusaadavaks teha, siis saad hakkama küll.

Koolitus toimub 01. – 05.10.2018 Hollandis.

Kandideerimise tähtaeg: 19. august 2018

Ingliskeelse lisainfo ürituse kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiate SALTO kodulehelt.

Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. Kandideerimiseks peate olema registreerunud SALTO kodulehe kasutajaks. Pange tähele, kui taotlus on valmis („Save your application“), siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“). Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. Vastasel juhul ei ole teie taotlus esitatud ja korraldajad seda ei näe.

Korraldajad teavitavad kandidaate konkursi tulemustest hiljemalt 31. augustil 2018.

SA Archimedes eraldab rahvusvahelisel koolitusel osalemiseks Erasmus+: Euroopa Noored programmi toetuse, mis katab koolitusel osalemise reisi- ja kindlustuskulud. Toetuse eraldamiseks sõlmitakse toetusleping. Reisikorraldusega tegeleb toetusesaaja ise. Toitlustuse ja majutusega seotud kulutused katab korraldaja programmi Erasmus+: Euroopa Noored raames. Toetusesaaja osalustasu on 50 eurot. Osalustasu tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile (SANA).

Sisulistes küsimustes võtke ühendust Mirjam Kodiga aadressil mirjam.kodi@archimedes.ee või helistage 626 8971.

Koolituskutse tõlkis ning praktiliste ettevalmistuste eest hoolitseb Triin Saulep (triin.saulep@archimedes.ee; tel 697 9223).