Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Programmi Erasmus+: Euroopa Noored võimalusi tutvustav koolitus Appetiser

Appetiser on koolitus, mis pakub osalejatele esimest rahvusvahelist noorteprojekti kogemust, teadmisi programmi Erasmus +: Euroopa Noored kohta ja kuhjaga inspiratsiooni rahvusvahelise noortevaldkonna koostöö alustamiseks.

Koolitusel saavad osalejad teada, mida tähendab töö noortega rahvusvahelises keskkonnas ning neil on võimalik „rahvusvahelisuse“ eeliseid ka ise vahetult avastada.

Appetiser annab võimaluse:

  • teha tutvust mitteformaalse ja kultuuridevahelise õppega;
  • nautida esimest kultuuridevahelise noorteprojekti kogemust;
  • jagada kogemusi kohalikust noorsootööst;
  • avastada programmi Erasmus+: Euroopa Noored võimalusi rahvusvaheliste noorteprojektide elluviimiseks;
  • analüüsida rahvusvaheliste noorteprojektide häid näiteid;
  • õppida kasu lõikama rahvusvahelistest kogemustest kohalikus noorsootöös.

Koolitusele on oodatud kandideerima noorsootöötajad, noortejuhid, projektijuhid ja noored, kellel ei ole veel rahvusvahelise noorsootöö kogemust, kuid kes soovivad viia ellu rahvusvahelisi noorteprojekte programmi Erasmus+:Euroopa Noored raames.’

Koolitus toimub 25.-29.novembril 2014 Kreekas.

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

Kandideerimise tähtaeg: 1. oktoober 2014

Kandideerimisvorm koos inglisekeelse lisainfoga koolituse kohta asub SALTO kodulehel.

Pärast rahvusvahelist koolitust, viib iga koolitusel osaleja koostöös Euroopa Noored Eesti bürooga läbi ühe Erasmus+: Euroopa Noored programmi tutvustava ürituse oma kodukohas. ENEB on abiks ürituse idee välja töötamisel, toetab materjalide, hea nõu ja vajadusel ka rahaga. See on hea võimalus jagada oma rahvusvahelist kogemust ka teistega!

*Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana.
Pange tähele, kui taotlus on valmis („Save your application“), siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“). Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. Vastasel juhul ei ole teie taotlus esitatud ja korraldajad seda ei näe.

Osalustasu: 51 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroole juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja seminariga kaasnevad kulutused katab Euroopa Noored Kreeka büroo. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab Euroopa Noored Eesti büroo.

Küsimuste korral kirjutage Annika Tederile aadressil annika.teder@archimedes.ee või helistage 69 96 493.