Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

“BiTriMulti (BTM) – Multilateral Training Course for newcomers in youth exchanges”

Kandideerimise tähtaeg: 27.01.2019 23:59

Koolituse eesmärgiks on tutvustada Erasmus+: Euroopa Noored programmi, keskendudes just noortevahetustele ning noorte aktiivsele kaasatusele.

Koolitusele oodatakse osalema noorsootöötajaid ja noortega tegelevaid inimesi, kellel ei ole veel kogemusi Erasmus+ programmis noortevahetuste korraldamisega. Eriti ootame kandideerima kõiki, kes töötavad erivajaduste või vähemate võimalustega noortega (palun lisa konkreetne kirjeldus sooviavaldusele). Eesti osalejatele on ette nähtud kuni 2 kohta.

Koolitus toimub 09.04.2019 – 13.04.2019 Poolas.

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

Ingliskeelse lisainfo koolituse kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiate SALTO kodulehelt.

Kandideerimise tähtaeg on 27. jaanuar 2019. Korraldajad teavitavad kandidaate konkursi tulemustest hiljemalt 12. veebruaril 2019. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. Kandideerimiseks peate olema registreerunud SALTO kodulehe kasutajaks. Veenduge, et lisaks avalduse salvestamisele, selle ka esitate („submit“). Vastasel juhul jääb taotlus esitamata ning korraldajad seda ei näe.

Õpiränne toimub programmi Erasmus+: Euroopa Noored (ingl Erasmus+:Youth In Action) koolitus- ja koostöökava (TCA) raames, mille põhieesmärgiks on noorsootöötajate täiendkoolituse ja rahvusvahelise kogemustevahetuse toetamine.

Toitlustuse ja majutusega seotud kulud katab korraldaja programmi Erasmus+: Euroopa Noored raames.

SANA eraldab õpirändes osalemiseks Erasmus+: Euroopa Noored programmi stipendiumi, mis katab õpirände reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse stipendiumi kasutamise leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise.

Stipendiumisaaja osalustasu on 50 eurot.

NB! Juhul, kui Teie õpirändes osalemist takistab midagi, mille osas saame ühiselt lahendusi otsida (sh osalustasu määr), siis andke meile sellest teada.

SANA rolliks on pakkuda Teile tuge ja anda nõu nii ettevalmistumisel enne õpirännet, kui ka järeltegevuste elluviimisel õpirände kogemuse järgselt.

Õpirände sisulistes küsimustes, sh õppetööle häälestumise ja õpirändejärgsete plaanide tegemise osas, aitab Teid Mirjam Kodi (mirjam.kodi@archimedes.ee; tel 626 8971).

Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab Teid Triin Saulep (triin.saulep@archimedes.ee; tel 697 9223).