Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Rahvusvaheline koolitus “Mobility Taster for Inclusion Organisations” kutsub osalema

Kandideerimise tähtaeg: 01.12.2017 23:59

Kas sa tead, et saad rahvusvahelisi noorteprojekte korraldada ka ebasoodsates tingimustes elavatele ja erivajadustega noortele? Tule ja avasta võimalusi, mida pakub Erasmus+: Euroopa noored sulle ja noortele, kellega töötad!
Rahvusvahelisel koolitusel “Mobility Taster for Inclusion Organisations” on sul võimalus:
  • saada rohkem teadmisi Erasmus+: Euroopa Noored võimalusest töötades erivajadustega, sotsiaalsete ja majanduslike raskustega, vähemuste hulka kuuluvate ja diskrimineeritud noortega;
  • saada osa inspireerivatest projektinäidetest;
  • luua koostöö loomiseks kontakte;
  • saada teada rahastusvõimalustest noorteprojektideks;
  • õppida projektiprotsessi kohta samm-sammult.
Kandideeri koolitusele osalema, kui sa oled:
  • Erasmus+: Euroopa Noored programmiga alles alustav vähemate võimalustega noortega töötav inimene;
  • esimest korda rahvusvahelist noorteprojekti korraldama asumas ja soovid teada, missugused on su võimalused.

Kui sa oled varasemalt juba rahvusvahelisi noorteprojekte korraldanud ja/või otsid võimalusi formaalhariduse vallas enda harimiseks, siis vaata meie kodulehel rubriigis “Rahvusvahelised koolitused” veel ringi ning leia endale sobiv koolitus. “Mobility Taster for Inclusion Organisations” on mõeldud alles alustavale projektitegijale.

Koolitusele on väga oodatud ka erivajadustega osalejad!

Koolitus toimub 29. jaanuar – 2. veebruar 2018 Ungaris.

Kandideerimise tähtaeg on 1. detsember 2017. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse ka esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina. Korraldajad teavitavad kandideerijaid konkursi tulemustest hiljemalt 15. detsember 2017.

Osalustasu: 51 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile (SANA) juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab Ungari Erasmus+: Euroopa Noored agentuur. Rahvusvahelised reisid sh kindlustus korraldab ja tasub SANA.

Sisulistes küsimustes võtke ühendust Melissa Ansoniga, aadressil melissa.anson@archimedes.ee või helistage 69 79 222. Koolituskutse tõlkis ja kohendas ning vajalike praktiliste ettevalmistuste eest hoolitseb TCA koolitustegevuse korraldaja Angela Tikoft (angela.tikoft@archimedes.ee).