Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Rahvusvaheline koolitus “Queer It Up!”

Kandideerimise tähtaeg: 17.09.2017 23:59

Koolitus Queer It Up! annab osalejatele vajalikud kompetentsid ja teadmised tegelemaks noorsootöö sees selliste teemadega nagu seksuaalne sättumus, sooline identiteet ning sooline eneseväljendus. Koolituse üheks eesmärgiks on võidelda eelarvamuste ning diskrimineerivate hoiakute vastu.

Queer It Up! tegeleb ühiskonnas ning noorte jaoks aktuaalsete teemadega, mille käsitlemisel on väga oluline lähenemisviis ja oskused. Koolituse eesmärk on harida noorsootöötajaid, koolitajaid, noortejuhte, projektide tegijaid, EVT mentoreid/tuutoreid, et nad oskaksid antud teemadest noortega rääkida ning seejuures jagada adekvaatset infot. Koolitusel on olulisel kohal teineteiselt õppimine ning kogemuste ja teadmiste jagamine avatud õhkkonnas. Osalejate jaoks luuakse võrgustik, läbi mille antud teemadega ka tulevikus üheskoos tegeleda (küsida nõu, korraldada ühiseid rahvusvahelisi projekte).

Koolitus toimub 5.-10. november 2017 Mollinas (Malaga), Hispaanias.

Kandideerimise tähtaeg on 17. september 2017. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe.Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse ka esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina. Korraldajad teavitavad konkursi tulemustest hiljemalt 26. september 2017.

Osalustasu: 51 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile (SANA) juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab Hispaania Erasmus+: Euroopa Noored agentuur. Rahvusvahelised reisid sh kindlustus korraldab ja tasub SANA.

Sisulistes küsimustes võtke ühendust Maari Põimiga, aadressil maari.poim@archimedes.ee või helistage 56 70 8150. Koolituskutse tõlkis ja kohendas ning vajalike praktiliste ettevalmistuste eest hoolitseb TCA koolitustegevuse korraldaja Angela Tikoft (angela.tikoft@archimedes.ee).