Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Rahvusvaheline koolitus Strategic Partnerships Plus- Innovation in education

Kandideerimise tähtaeg: 08.10.2017 23:59

Rahvusvahelise koolituse Strategic Partnerships Plus- Innovation in education eesmärgiks on välja töötada elujõulist valdkondadevahelist koostööd Erasmus+:Euroopa Noored KA2 võtmetegevustes. Selle aastaseks teemafookuseks on „Innovatsioon hariduses“.

Koolitusel arendatakse koostöövõimalusi ja tutvustatakse erinevaid viise valdkonade vahelise koostöö edukaks toimimiseks. Nagu öeldud, on tegu KA2 võtmetegevuste projektide väljatöötamiseks loodud koolitusega, mille eesmärgiks on, et järgmisel taotlustähtaegadel antud kohtumisel saadud teadmiste ning võrgustiku toel esitatakse ka KA2 meetmete taotlusi.

Kandideerima on oodatud erinevate valdkondade esindajad: üldhariduskoolid, ülikoolid, avalikud asutused, noorte organisatsioonid, MTÜd, ettevõtted.

Lisainfo inglise keeles.

Seminar toimub 21.november-25.november 2017 Rumeenias, Bukarestis. Kandideerimine SALTO kodulehel kuni 8. oktoobrini. Korraldajad teavitavad konkursi tulemustest hiljemalt 17. oktoobril.

Juhime Teie tähelepanu, et kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajaks. Oluline on veenduda, et kandideerimistaotlus saab mitte ainult salvestatud, vaid ka esitatud (vajalik on täiendav kinnitamine).

Osalemistingimused

  • Osalustasu: 51 eurot, mis tasutakse SA Archimedese noorteagentuurile (SANA). Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulud katab Rumeenia Erasmus+: Euroopa Noored agentuur.
  • Reisikorralduse eest vastutab osaleja. Vajalik on eelnev kooskõlastamine SANA esindajaga, piletite soetamine iseseisvalt pole lubatud.
  • Kui osutute valituks, sõlmib SANA osalejaga lepingu, mille alusel hüvitatakse optimaalsed rahvusvahelised reisikulud koolituse toimumispaika ja tagasi (kuni 450 eurot) ning kindlustuskulud. Vajalik on originaaldokumentide esitamine 15 tööpäeva jooksul peale koolitustegevuse lõppu.

 

Sisulistes küsimustes võtke ühendust Salome Šakarašviliga, aadressil salome.sakarasvili@archimedes.ee või helistage 697 9231. Koolituskutse tõlkis ja kohendas ning vajalike praktiliste ettevalmistuste eest hoolitseb TCA koolitustegevuse korraldaja Angela Tikoft (angela.tikoft@archimedes.ee).


“Strategic Partnerships Plus” started in 2014, in the same year with Erasmus+ program and it is one of Romanian National Agency traditional event, with many quantitative and qualitative results translated in partnerships, cooperation, good practices sharing, people and organizations connected.