Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Rahvusvaheline partnerlusseminar „stART-up your creative Exchange“

Kandideerimise tähtaeg: 01.07.2018 23:59

29.08.2018 – 02.09.2018 Hollandis toimuva seminari eesmärgiks on toetada Erasmus+ Euroopa Noored noortevahetuse programmi uustulnukaid projektipartnerite leidmisel ja loominguliste tegevustega seotud noortevahetuste ettevalmistamisel.

Seminaril uuritakse kuidas kasutada loovust ja loomingulisi tegevusi hariduslike vahenditena noortevahetustes ja kuidas viia läbi noortevahetust, mis vastaks Erasmus+ Euroopa Noored kvaliteedikriteeriumitele.

Seminari teemad:

  • loomingulised tegevused haridusliku vahendina
  • noorte kaasamine noortevahetuste ettevalmistusse ja läbiviimisesse
  • hea õpikeskkonna loomine noortele ning nende teadlikkuse tõstmine noortevahetuse käigus omandatavatest pädevustest
  • kultuuridevaheline õppimine ja toimetulek muutustega
  • projektijuhtimine noortevahetuste kontekstis
  • partnerlussuhted ja noortevahetus

Seminarist oodatakse osa võtma vähemalt 18-aastaseid inglise keelt oskavad noorsootöötajaid (ka vabatahtlikud), kes kasutavad oma töös loomingulisi tegevusi ning kel pole varasemat rahvusvahelise noortevahetuse kogemust (või on seda väga vähe). Osalejad võiksid esindada organisatsioone, kes plaanivad läbi viia loominguliste tegevustega (tants, kunst, muusika, teater vms) seotud noortevahetuse.

Seminari töökeeleks on inglise keel.

Kandideerimise tähtaeg: 1. juuli 2018

Ingliskeelse lisainfo ürituse kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiate SALTO kodulehelt.

Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse ka esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina.

Korraldajad teavitavad kandidaate konkursi tulemustest hiljemalt 12. juulil 2018.

SA Archimedes eraldab rahvusvahelisel koolitusel osalemiseks Erasmus+: Euroopa Noored programmi toetuse, mis katab koolitusel osalemise reisi- ja kindlustuskulud. Toetuse eraldamiseks sõlmitakse toetusleping. Reisikorraldusega tegeleb toetusesaaja ise. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab korraldaja programmi Erasmus+: Euroopa Noored raames. Toetusesaaja osalustasu on 50 eurot. Osalustasu tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile (SANA).

Sisulistes küsimustes võtke ühendust Anastassia Putškovaga aadressil anastassia.putskova@archimedes.ee või helistage 626 8990.

Koolituskutse tõlkis ning praktiliste ettevalmistuste eest hoolitseb Triin Saulep (triin.saulep@archimedes.ee; tel 697 9223).